2014

<--  1 2 3 ...  --> 

Es palūgšu baltajam Eņģelim....
23.12.2014

Lasīt vairāk ...


Pēcsacensību burziņš
07.12.2014

Lasīt vairāk ...


Vecgada balva 2014
22.11.2014

Lasīt vairāk ...


LR čempionāts sprintā
07.09.2014

Lasīt vairāk ...


LR čempionāts
17.08.2014

Lasīt vairāk ...


SASSiņā remontdarbi
Apskatīt komentārus


10.08.2014

      Pasaulē ir daudz labu un atsaucīgu cilvēku! Liels paldies par sapratni un atbalstu SIA "Tikkurila", kura palīdzēja mums piepildīt kaut mazu daļiņu no mūsu sapņiem uzdāvinot mums krāsas! Pateicoties firmas atbalstam, mums ir iespēja nedaudz "uzfrišināt" SASSiņu un mūsu māja ir palikusi kaut drusciņ tīrāka un acij tīkamāka.

      Krāsošanas darbus varējām uzsākt lēni, jo visu darījām paši ar saviem spēkiem. Sākumā sportistiem veiksmīgi bija jāpabeidz skolas gads, tad aulekšiem nāca virsū airēšanas sezonas sacensības. Paralēli treniņu procesam mēs esam slīpējuši, krāsojuši un priecājušies par padarīto. Pašreiz mēs esam daudz padarījuši un varam palielīties par savu veikumu. Sākumā centāmies sagatavot motorlaivas un airētāju plostu treniņiem. Plosts tika krāsots skaisti dzeltenā krāsā, tika slīpētas un krāsotas motorlaivas.

                    

      Pēc šo darbu padarīšanas ķērāmies pie lielākiem darbiem! Mūsu sapnis bija nokrāsot ēlinga vārtus jeb saprotamā valodā runājot - nokrāsot laivu mājai durvis! Tas bija darba ietilpīgs process, jo no sākuma no visiem vārtiem bija jānokasa vecā krāsa.

          

      Tas mums gāja ilgi un pasmagi, bet mēs priecājamies, jo ar katru dienu redzējām, ka paliek arvien smukāka mūsu teritorija!

                    

      Paralēli ēlingu krāsošanai sporta skolas telpās tika krāsoti logi, jo augusta vidū kopā ar vecākiem ceram ķerties pie kosmētiskā telpu remonta, lai jauno mācību gadu varam uzsākt tīrās telpās! Lai mums visiem būtu patīkami uzturēties mūsu SASSiņā.Mums vēl ir tik daudz darāmā un sapņu! Bet bez SIA "Tikkurilas" atbalsta mēs nebūtu spējuši izdarīt un realizēt šīs ieceres! 

      Vēl mums ir jāpadara gan lieli, gan mazi darbiņi! Paldies par iespēju uzlabot vidi, kurā mēs katru dienu atrodamies! Lūdzam atsaukties vecākus, draugus un bijušos airētājus, kuri var palīdzēt augusta pēdējas divās nedēļās kopā ar mums (kaut vienu reizi) veikt iekštelpu remonta darbus! (Sienu, grīdu, durvju krāsošanu un tapešu līmēšanu) Mums ir nepieciešama Jūsu palīdzība un atbalsts! Paldies! mob.26558689 Sandrae-pasts - sandra.bremze@inbox.lvPasaules junioru čempionāta noslēgums.
Apskatīt komentārus


10.08.2014

      2014.gada Pasaules Junioru čempionāts Hamburgā ir beidzies. Mūsu komandas izcīnītās (tik tiešām  - izcīnītās, jo cīņas notika līdz galam un par katru sekundi) vietas ir šādas: meiteņu divnieks Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva finišā bija 18.vietā, Tits Ralfs Verpakovskis finišēja 23.vietā. Līdzīgi nostartēja arī MSĢ sportisti - viņiem 22. un 23.vieta.

                    

      Prieks par kaimiņiem lietuviešiem - puišiem sudrabs pārairu divniekā  un meitenēm pārairu divniekā 9.vieta.

      Sezona gandrīz beigusies un jāsāk jau strādāt nākošajai. Anna un Tits vēl būs juniori, Jeļizaveta startēs U-23 vecuma grupā. Un vēl ir daudzi talantīgi jaunieši, kuri grib trenēties. Annas, Lizas un Tita piemērs liecina, ka arī pārējiem ir kur tiekties. Strādāsim vēl labāk, lai rezultāti būtu augstāki.

Veiksmi un izturību visiem!!! 

 Pasaules Junioru čempionāts
Apskatīt komentārus (5)


08.08.2014

      Pasaules Junioru čempionāts šogad notiek Vācijas pilsētā Hamburgā. Latvijas komandu pārstāv četras ekipāžas. Divas no MSĢ, divas no SASS. Pārairu divniekā startē Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva, vieniniekā airē Tits Ralfs Verpakovskis.

                  

      Pēc trijām sacensību dienām ir noskaidrojies, ka visi Latvijas sportisti rīt pusfinālos cīnīsies par tikšanu C vai D finālā. Tas nav pārāk vareni, jo nu augstākās vietas uz kurām varam cerēt ir trīspadsmitās. Pēc  tā, ka Latvijai  ir bijušas medaļas, ka ir spēlēta un līdzi dziedāta Latvijas himna, tas liekas nu tā - ne visai. Bet mums tik un tā viņi ir labākie - vienkārši citi pašlaik ir stiprāki. Un šajos laikos, kad ne par ko nav skaidrības, kad mēs, treneri nezinām, kas būs rīt...

      Turieties, sportisti! Gūstiet rūdījumu dzīvei un sportam, un lai jūsu skumju asaras pēc brīža pārvēršas par prieka asarām...

      Rīt, 9.augustā pusfināli un C un D fināli.LR čempionāts junioriem "B" 2.diena
Apskatīt komentārus (2)


02.08.2014

      Sacensību otrā diena atnesa SASSiņa komandai vēl četras medaļas. Savu trešo zelta medaļu izcīnīja Ģirts Sokolovs pārairu divniekā kopā ar Gustavu Briģi. Gustavam kopā divas zelta medaļas.

                    

      Nepāru četriniekos 1.vietā Daugavpils jaunie sportisti, 2.vietā SASS airētāji Dmitrijs Šakuro, Vladislavs Somovs, Artemijs Krimovs un Artūrs Krēsliņš.

                    

      3.vietu nepāra četriniekos arī  izcīnīja SASS sportisti - Vladislavs Kirvels, Staņislavs Kirvels, Daņila Volodčenko un Andrejs Korsuns.

                    

      Meitenēm pārairu divniekā uzvara "murjānietēm", otrās jauktā MSĢ un Majori komanda un trešās mūsu Katrīna Arāja un Anna Rēzija Līne. 

                    

      Un šoreiz ļoti tuvu bija arī viņu komandas biedrenes Andra Brinkmane un Ieva Celma.

      Priecājamies, ka ar katru gadu mūsu SASSiņš ir plašāk pārstāvēts junioru "B" grupā. Šogad no 59 sacensību dalībniekiem 36 bija no SASS. No 23 medaļām 9 atceļoja pie mums. Un vēl mums aug jaunā maiņa, kura sacensībās piedalīsies jau nākošajā vasarā. Mēs kļūstam lielāki un stiprāki!!!

      Visus sacensību rezultātus skatīt šeit... 

      Paldies dalībniekiem, paldies līdzjutējiem!!! Tiekamies LR čempionātā  15.-16.augustā un tagad turēsim īkšķus par Titu Ralfu Verpakovski un meitenēm - Annu Karasu un Jeļizavetu Simačevu, kuras pārstāvēs mūsu skolu un mūsu Valsti Pasaules Junioru čempionātā Hamburgā jau nākošajā nedēļā!!!LR čempionāts junioriem "B" 1.diena
Apskatīt komentārus


01.08.2014

      Latvijas Republikas junioru "B" čempionātā piedalās jaunie airētāji - tie, kam 16 un mazāk. Daudziem  šīs bija pirmās sacensības mazajās laivās. Un, protams, ka lielāka pieredze deva arī augstākus rezultātus.

      Mums par lielu prieku Ģirts Sokolovs vieniniekā izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Otrais - MSĢ jaunais sportists Egnārs Rožinskis un trešais jelgavnieks Roberts Korotkovs.

                  

      Arī pārairu četriniekā pārliecinošu uzvaru svinēja Ģirts Sokolovs ar saviem komandas biedriem Gustavu Briģi, Ričardu Kļaviņu un Valtu Upenieku. Otrie jelgavnieki, trešie daugavpilieši.

                    

      Meiteņu četrinieki nebija tik lielā daudzumā kā puišu (viņiem to bija 10), bet cīņa bija spraiga. Mūsu meitenes - Katrīna Arāja, Anna Rēzija Līne, Andra Brinkmane un Ieva Celma piekāpās MSĢ un Majoru jauktajai komandai, bet jaunās SASSiņa airētājas Anete Celma, Elizabete Sedova, Klinta Jākobsone un Daniela Leiškalne palika trešās.

                    

      SASSiņa meitenes Olga Kubiškina un Viktorija Kivleniece nepāra divniekā bija vienīgās un līdz ar to arī pirmās.  

                    

      Pirmās dienas rezultātus skatīt šeit... 

      Rīt starti pārairu divniekos un nepāra četriniekos. Veiksmīgus startus, jaunie sportisti!!!SASS sacensības
Apskatīt komentārus


27.07.2014

      SASS sacensības šogad izcēlās ar lielu dalībnieku skaitu - 155 aktīvie sportisti, bijušie sportisti un jauno airētāju aktīvākie vecāki.

                    

      Sacensību programma bija saplānota tā, lai mācību četrinieki, kuri mums ir tikai divi, varētu izvizināt visus pieteiktos dalībniekus. Visi airētāji airēja pa divām komandām un vietas tika sadalītas pēc uzrādītā rezultāta. Smaiļotāji sacentās 5 vecuma grupās (sacensībās piedalījās tikai puiši un pie tam nelielā skaitā, jo lielākā smaiļotāju un kanoistu daļa atradās izbraukumsacensībās).

                    

                    

      Airētāji - juniori "D" sacentās uz "Concept II", juniori "C" mācību četriniekos, juniori "B" puiši pārairu divniekos, vecākie sportisti un arī juniores "B" - MIX divniekos, kuru sastāvi tika izlozēti. 

                    

      Bijušie sportisti komandas izlozēja pārairu četriniekos. Katrai komandai tika dots nosaukums un cīņa varēja sākties. Uzvarēja komanda "Svētā atslēdziņa Nr.10". Vēl ar speciālu atļauju startēja arī trīs vīru vieninieki un dāmu nepāra četrinieks. 

                    

                    

      Vecāki izbaudīja airēšanas azartu drošajos mācību četriniekos. Pēc distances, kura bija tikai 250m gara, daudziem bija stipri sārti vaigi un nesaprašana - kā tie mazie bērni var to smago laivu tik ātri dabūt uz priekšu.

                    

      Abi mācību četrinieki strādāja bez pārtraukuma - viena komanda kāpa ārā, otra sēdās iekšā. Lielais paldies abu laivu stūrmaņiem Baibai Silickai un Mārtiņam Polim, kuri šajā karstajā dienā bez pārtraukuma 3,5 stundas komandēja un stūrēja grūti novadāmos juniorus "C" un vecāku komandas. 

                    

       Paldies Inesei Ģēģerei par sacensību noorganizēšanu, paldies Ievai Lapsai un viņas tiesnešiem par sacensību vadīšanu, paldies sponsoriem "Bosch", "Pica Lulū", SIA EUGESTA un Partneri par sarūpētajām balviņām. Šķiet, ka diena bija izdevusies - uzvarēja sports un aktīvā atpūta.

 Sacensību rezultātus skatīt šeit...SASS sacensības
Apskatīt komentārus


25.07.2014

      Rīt, 26.jūlijā SASS sacensības.

                                                            

      Būs braucieni gan mācību laivās, gan sacensību laivās. Piedalīsies bijušie airētāji, aktīvie sportisti, sportistu vecāki. Paši mazākie sacentīsies uz airēšanas trenažiera "Concept II", mācību laivās brauks juniori "C" un atbraukušie vecāki. Lielākie airēs MIX divniekos. Distance būs īsa - 250m. Ceram, ka būs interesanti!!!

      Sacensību programmu skatīt šeit...

      Sacensību nolikumu skatīt šeit...Airētājs Rūdolfs Rumba PČ-U23 Varēzē (Itālija)
Apskatīt komentārus (1)


22.07.2014

      Latvijas izlases sastāvā mūsu skolas audzēknis Rūdolfs Rumba devās uz Itālijas pilsētu Varēzi, lai piedalītos Pasaules čempionātā U-23 vecuma grupā.

                            

      Vēl šajā Pasaules čempionātā no Latvijas startēs trīs kluba Majori pārstāvji - Elza Gulbe 1-kā, Krišs Kalniņš un Gints Zunde pārairu divniekā.

      Lai jums visiem viegls ūdens un labi starti!!!Baltijas čempionāts
Apskatīt komentārus


19.07.2014

      Šogad Baltijas Valstu čempionātu uzņēmās rīkot Igaunija. Pērnavā nebija būts ilgāku laiku, nu un tur viss joprojām pa vecam.

       Savā starpā sacentās visas trīs Baltijas valstis un piedalījās arī dažas Krievijas komandas, jo čempionāts bija atklātais. Latviju pārstāvēja kopumā 40 sportisti - SASS, MSĢ, Majori, Jelgava un Rīgas Airētāju klubs. Pirmajā dienā 2000m distanci kā pirmie  beidza 3 Latvijas komandas, otrajā dienā 500m distancē triumfēja 4 Latvijas komandas. Kopvērtējumā uzvarēja Igaunija, mēs, Latvija, otrā, trešā Lietuva.

      SASSiņu Baltijas čempionātā pārstāvēja 13 sportisti. Zelta medaļas garajā distancē ieguva Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva (meitenēm pēc divām nedēļām starts Pasaules Junioru čempionātā)

 

      Trešo vietu garajā distancē un otro vietu īsajā izcīnīja Tits Ralfs Verpakovskis, kurš arī pēc divām nedēļām pārstāvēs Latviju Pasaules Junioru čempionātā.

 

      Rūdolfs Rumba (jau pirmdien lido uz Itāliju, lai piedalītos Pasaules čempionātā U-23) vīriešu vieninieku klasē bija trešais garajā distancē un otrais īsajā. 

 

      Pārairu četriniekā vīriešiem abās dienās nekādu cerību uz uzvaru nedeva stiprais igauņu  četrinieks. Mūsējiem - Mārtiņam Pēterfeldam un Mārtiņam Mārcim Putniņam kopā ar Dairi Adamaiti un Pēteri Viļumu otrā vieta abās dienās.

 

      Ģirts Sokolovs pārairu divniekā kopā ar Meldri Bartuševicu abās dienās trešie. 

 

Pārairu četrinieks sievietēm tika veidots no SASS ( Kristīne Putniņa, Ērika Blumberga, Rita Markova) kopā ar jelgavnieci Lailu Rozīti. Meitenes abās dienās otrās.

      Un vēl viena mūsu komanda ieguva medaļu. Katrīna Arāja un Anna Rēzija Līne, kuras atbrauca kā rezervistes, aizstāja neatbraukušās daugavpilietes pārairu divniekā. Meitenes cīnījās godam un pēc finiša kāpa uz apbalvošanas plosta.

 

      Paldies,dalībniekiem, paldies līdzjutējiem .Nākošās sacensības SASSiņā 26.jūlijā.

 Sacensību rezultātus skatīt šeit...

 Jūrmalas pilsētas atklātais čempionāts smaiļošanā un kanoe airēšanā
Apskatīt komentārus


16.07.2014

 

Jelgavas atklātais jaunatnes čempionāts
Apskatīt komentārus (1)


13.07.2014

      Šogad Jelgavas čempionātā bija ievērojamas izmaiņas. Nebija tik karsti kā iepriekšējos gados un sacensību programmu papildināja pārairu četrinieki junioru C vecuma grupā. Un vēl - meitenēm tika noņemta nepāru divnieku laivu klase. Tas bija veiksmīgs risinājums, jo mazie airētāji lielajās laivās vēl pagaidām jūtas drošāk.

      Junioru A grupā puišiem pārairu divniekos uz goda pjedestāla kāpa pieci SASS sportisti.

 

      Pirmā vieta Titam Ralfam Verpakovskim un Edgaram Brīvkalnam

      otrā - "murjānietim" Meldrim Bartušēvicam un mūsu Ģirtam Sokolovam

 

      trešo vietu izcīnīja Reinis Viljams Rutks un Viktors Dainis Ruģelis.

 

      Juniorēm A pirmās Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva atstājot aiz sevis otrajā vietā Ingu Langi un Anitu Rozenvaldi

  

      Junioru B grupā mūsējie puiši negribīgi piekāpās tikai Murjāņu komandai

 

      Ričards Kļaviņš un Valts Upenieks izcīnīja otro vietu

 

      bet Gustavs Briģis un Edijs Šomka - trešo. 

 

      Mūsu juniores B kāpa uz goda pjedestāla 1.un 3.pakāpiena.

      Zelta medaļas sīvā cīņā ieguva Katrīna Arāja un Anna Rēzija Līne.

 

      Bronza - Andrai Brinkmanei un Ievai Celmai

 

      Pašā jaunākajā grupā - junioros C pārairu četriniekos fināla cīņa bija dramatiska. Mūsējie bija līderu pozīcijā, bet pusdistancē gadījās tehniska kļūme un komanda beidza distanci pa trijiem. Labi, ka trešajā pozīcijā, kas kopvērtējumā ļāva saņemt vismaz sudraba godalgas. Bet puišiem ļoti gribējās zeltu. 1.vieta tika Daugavpilij, otrie - mēs, Rūdolfs Bērziņš, Andrievs Sestulis, Daniels Jeļisejevs un Kristers Kalniņš, trešie jelgavnieki.

  

      Mazo meiteņu četrinieka komanda bija tikai viena, bet liela bija viņu varonība laivas skrūvēšanā, reizē airēšanā, taisnā stūrēšanā un komandas gara veidošanā. Lai veicas turpmāk ar stiprām pretiniecēm. Mūsējās uzvarētājas - Anete Celma, Darja Ulančika, Klinta Jākobsone, Daniela Leiškalne.

  

      Mēs lepojamies ar mūsu sportistiem. Šajā Jelgavas čempionātā no 46 sportistiem, kuri pakāpās uz goda pjedestāla tieši puse - 23 bija mūsējie no SASSiņa. Prieks, ka tik daudzi vecāki bija atbraukuši līdzi just savējiem. Prieks, ka mums aug stipri un jauki cilvēki. 

 

      Rezultātus skatīt šeit...

 

 Jelgavas čempionāts
Apskatīt komentārus


12.07.2014

      Šodien Jelgavas čempionāts

Starta protokolu skatīt šeit... SASS sacensības
Apskatīt komentārus


12.07.2014

      26. jūlijā SASSiņā sacensības!!!
      Aicinām visus atcerēties sacensību azartu! Sacensību programmā braucieni sporta laivās bijušajiem sportistiem, sacensību distance 250m (komandas tiks noteiktas pēc izlozes principa. Prognozējam, ka varētu būt 2x MIX un 2x vīrieši, laivu klases var būt izmainītas. ) Aicinām interesentus laicīgi pieteikties (būtu vēlams pieteikties līdz 20. jūlijam, pievienot telefonu un e-pastu, lai varētu sazināties) Līdzko būs sacensību nolikums, mēs jūs informēsim! Ceram, ka atbalstīsiet un iepriecināsiet mūs ar savu piedalīšanos!

      Lūgums, informēt par savu ierašanos telefoniski - t. 26558689 Sandra Bremze vai uz e-pastu sandra.bremze@inbox.lv , lai mums ir vieglāk saprast "cik būs" un "kā rīkoties", lai pasākums izdotos.
Mēs jūs gaidīsim! Mums ir prieks censties, darīt, lai kopā ar jums mēs varam baudīt airēšanas un SASSiņa burvību! Dzintara airi
Apskatīt komentārus


04.07.2014

      Starptautiskā regate "Dzintara airi" Traķos, Galves ezerā, kā katru gadu, pulcināja airētājus no Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Ukrainas, Krievijas un, protams, no Latvijas. SASSiņu šajās sacensībās pārstāvēja 15 sportisti. Paldies SASSam par laivu transportēšanu, paldies Jūrmalas Domei par jūrmalnieku finansēšanu un, paldies, rīdzeniekiem un viņu vecākiem par atbalstu.

      Traķi mūs nepārsteidza. Kā  parasti bija lietus un vējš. 

 

      Pirmajā sacensību dienā ar atsevišķo startu tika  noskaidroti priekšbraucienos startējošie, lai stiprākie nesatiktos vienā braucienā. Otrā diena SASSiņam atnesa divas medaļas.

            Pārairu divniekos sieviešu konkurencē lieliski nostartēja Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva, kuras piekāpās tikai Eiropas čempionēm, bet uzvarēja Eiropas Junioru čempionāta 4.vietas ieguvējas. Mūsu juniorēm sudraba medaļas un pierādījums, ka šogad varam braukt uz Pasaules Junioru čempionātu un cīnīties kā līdzīgi ar līdzīgiem.

 

      Sudraba medaļas izcīnīja arī meiteņu pārairu četrinieks ar aizairētāju, ASV studējošo Madaru Strautmani un SASS sportistēm Zani Putniņu, Ēriku Blumbergu (arī studē un sporto ASV), Kristīni Putniņu.  

 

      Vēl lielajā sešiniekā tika puišu pārairu divnieks ar junioru Titu Ralfu Verpakovski un pieredzējušo Mārtiņu Pēterfeldu. Puiši izcīnīja sesto vietu.

 

      Sesto vietu izcīnīja arī mūsu meiteņu pārairu četrinieks - Katrīna Arāja, Anna Rēzija Līne, Andra Brinkmane un Ieva Celma. Meitenes priecēja ne tikai ar savu jaunību un cīņas sparu, bet izpelnījās arī komentētāja simpātijas ar saviem krāšņajiem sacensību tērpiem (katru dienu tie tika mainīti).

 

      Prestižajā vīriešu vieninieku klasē Rūdolfs Rumba izcīnīja 9.vietu pārspējot  arī Latvijas LOV dalībnieku Krišu Kalniņu.

 

      Pēdējā sacensību dienā rezultāti bija līdzīgi. Medaļu SASSam atkal izcīnīja  Anna Karasa ar Jeļizavetu Simačevu. Meitenes šoreiz piekāpās Lietuvas juniorēm un samierinājās ar bronzas godalgām. 

 

      Madara Strautmane un Ērika Blumberga pārairu divniekā bija ceturtās, Tits Ralfs Verpakovskis un Mārtiņš Pēterfelds pārairu divniekā piektie, mazo meiteņu četrinieks ar aizairētāju Katrīnu Arāju 4.vietā, Kristīne Putniņa vieglsvara vieniniekos 5.vietā, Rūdolfs Rumba finišēja 8.vietā šoreiz zaudējot nepilnas 2 sekundes Krišam Kalniņam. Labi cīnījās Ģirts Sokolovs pie vieglsvara vīriešiem, nepaveicās Artūram Kalniņam un Jānim Jaunzemam neaprēķinot savus svara kilogramus... 

       Sacensības bija spēcīgas un pamācošas. Tiesības startēt Pasaules čempionātā U-23 izcīnīja Rūdolfs Rumba (vieniniekā), Pasaules Junioru čempionātā Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva (pārairu divniekā) un Tits Ralfs Verpakovskis (vieniniekā). Novēlam viņiem labi sagatavoties un veiksmīgus  startus!

Pirmās dienas rezultātus skatīt šeit...

Otrās dienas rezultātus skatīt šeit... 

 LR čempionāts junioriem A
Apskatīt komentārus


24.06.2014

      Latvijas čempionāts junioriem A bija īsts pārbaudījums tiem jaunajiem sportistiem, kuriem šīs bija vienas no pirmajām sacensībām uz ūdens. Pirmās dienas spēcīgajā sānu vējā savas laivas pie starta taisni nevarēja noturēt daudzas ekipāžas, bet pateicoties laivu turētāju stiprajām rokām un starta tiesnešu izturībai, tikai divi četrinieki tika raidīti uz mājām bez piedalīšanās finālu braucienos. Pārējie tika galā vai nu paši vai ar citu palīdzību. Laivu nummuriņi gan šajā cīņā tika zaudēti un finišā tiesnešiem bija jāpiestrādā, lai atminētu kas ir kas.
      Vieniniekos uzvaru svinēja abi mūsējie - SASS sportisti. Puišiem pārliecinoši pirmais Tits Ralfs Verpakovskis par 12 sekundēm apsteidzot MSĢ sportistu Vladislavu Grodi, trešais arī MSĢ sportists Meldris Bartuševics.

   

 

 

 

      Meitenēm vieniniekos uzvara Annai Karasai. Anna 2.vietas ieguvēju Anitu Rozenvaldi(a/k Majori) apsteidza par 11 sekundēm.

 

      Un tikai 1 sekundi 2.vietai zaudēja SASS sportiste Jeļizaveta Simačeva, kura ieguva bronzas godalgu.

 

      Pārairu divniekos mūsējiem zelts un sudrabs. Anna Karasa ar Jeļizavetu Simačevu, neraugoties uz to, ka startā gadījās vairākas kļūmes un meitenes jau pirmajos smēlienos palika pēdējās, cīņas spars un tehniskā sagatavotība ļāva viņām uzvarēt. Ja būtu tā kā nebija, tad tās nebūtu tikai 4 sekundes. Otrā vietā Anita Rozenvalde(a/k Majori) un Inga Lange(MSĢ). Trešā Baiba Silicka un Lana Bračka(abas MSĢ).

 

      SASS airētāji Edgars Brīvkalns un Tits Ralfs Verpakovskis skaistā cīņā ieguva sudraba medaļas. Pirmie MSĢ sportisti Mārtiņš Polis ar Edvardu Ezernieku, trešie arī MSĢ airētāji Mārtiņš Blumbergs un Elvis Grunavs-Grunovs.

 

      Pārairu četriniekos mums abi sudrabi. Meitenēm kopā ar Annu Karasu un Jeļizavetu Simačevu cīnījāsa Rita Markova un Katrīna Arāja.

 

      Puišiem Titam Ralfam Verpakovskim un Edgaram Brīvkalnam pievienojās Reinis Viljams Rutks un Ģirts Sokolovs.

 

      Nepāru daļā SASSiņu pārstāvēja puišu bezstūrmaņa četrinieks. Lai gan startēja tikai divas laivas, prieks Dmitrijam Šakuro, Vladislavam Somovam, Vladislavam Kirvelam un Staņislavam Kirvelam par izcīnītajām sudraba medaļām.

 

      Tuvu pie medaļām, bet tās vēl šoreiz neieguva: 4.vieta 1-kā Ģirtam Sokolovam - Ģirtiņ, gatavojies LR junioru B čempionātam!

 

      4.vieta meiteņu pārairu divniekam Annai Rēzijai Līnei un Katrīnai Arājai. Meitenes - tā pat cīnīties junioros B.

 

      Juniori A beiguši savas sacensības. Šī gada LR junioru A čempionātā startēja 72 sportisti. No tiem 33 bija SASS pārstāvji.No 9 zelta medaļām mūsējie izcīnīja trīs. No 8 sudraba medaļām SASSiņam četras. Un no 6 bronzas medaļām mūsējiem viena. Ļoti labs rezultāts - tā turpināt.

 

      Priekšā mums "Dzintara airi". Varbūt kāds brauks cīnīties uz Pasaules Junioru čempionātu, kāds pārstāvēs Latviju Baltijas čempionātā, varbūt kāds atradīs līdzekļus un būs pietiekami stiprs, lai piedalītos Baltic Cup. 

Rezultātus skatīt šeit ...     


 

<--  1 2 3 ...  --> 
Arhīvs
2018 (4)   
2017 (27)   
2016 (29)   
2015 (21)   
2014 (41)   
2013 (56)   
2012 (7)   

Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 


Visas ziņas