80109

LR čempionāts Junioriem B 2017
30.07.2017

Sportisti sacentās 1500 metru distancē un rādīja savus spēkus un vasaras sezonā apgūtās iemaņas, un MSĢ TSV SASS audzēkņi veiksmīgi uzrādīja augstus rezultātus:

Meiteņu 2- laivu klasē zelta medaļas ieguva Līva Karīna SPIĢĒNA un Magda BUŠA.

Meiteņu 1x laivu klasē uz visiem pjedestāla pakāpieniem kāpa mūsu sportistes – 3. vietā Laura POHEVICA, 2. vietā Anete CELMA un 1. vietā Daniela LEIŠKALNE.

Puišu 4x laivu klasē SASS sportisti Rihards PURGAILIS, Ingus GRANDBERGS-JURCĀNS, Hugo LIPKO un Kristaps FREIBERGS izcīnīja 3. vietu, 1. vietu izcīnīja MSĢ TSV Jūrmala sportisti Egīls Kukša, Lauris Linards Sils, Renārs Mihailovs un Romeo Mednis, 2. vietu Jelgavas BJSS sportisti Reinis Emīls Slakteris, Artis Zundurs, Mārcis Izkalns un Pēteris Šķiņķis.

Puišu 1x konkurencē 2. vietu izcīnīja Rihards PURGAILIS, 3. vietu – Raivo Gaigals (MSĢ TSV Jūrmala) un 1. vietu – Pēteris Šķiņķis (Jelgavas BJSS).

Meiteņu 2x konkurencē 1. vietu izcīnīja Daniela LEIŠKALNE un Anete CELMA, 2. vietu Laura POHEVICA ar MSĢ TSV Jūrmala sportisti Violetu Levinoku un 3. vietu Līva Karīna SPIĢĒNA un Magda BUŠA.

Puišu 2x laivu klasē 3. vietu izcīnīja Rihards PURGAILIS un Ingus GRANDBERGS-JURCĀNS, 1. vietu – MSĢ TSV Jūrmala sportisti Lauris Linards Sils un Renārs Mihailovs, bet 2. vietu – Jelgavas BJSS sportisti Mārcis Izkalns un Pēteris Šķiņķis.

Meiteņu 4x grupā 1. vietu izcīnīja Daniela LEIŠKALNE, Anete CELMA, Laura POHEVICA un Sabīne GRUNDMANE, bet 2. vietu – Kristīne Bumbiere (Jelgavas BJSS), Sanija Strazdiņa (MSĢ TSV Jūrmala), Līva Karīna SPIĢĒNA un Magda BUŠA.

Apsveicam visus medaļniekus un viņu trenerus un novēlam veiksmi visiem Latvijas airētājiem Latvijas Republikas čempionātā, kas norisināsies no 11. līdz 13. augustam.