59586

Baltijas Čempionāts
20.07.2015

Baltijas čempionāts norisinājās šogad Lielupes ūdeņos – Jūrmalā. Sacensības organizēja Latvijas Airēšanas federācija, un lielu atbalstu sniedza MSĢ TS Specializētā Airēšanas sporta skola. Baltijas čempionātā dalībnieki startēja divu dienu garumā. Pirmajā dienā sportisti parādīja labu sniegumu 2000m distancē, bet otrajā dienā 500m distancē. Sportisko intrigu sportisti noturēja visa čempionata garumā, jo uzvarētāji ne vienmēr abās dienās bija vieni un tie paši.

Šī gada SASS stiprākie jaunieši ANNA KARASA un TITS RALFS VERPAKOVSKIS vieniniekos palika nepārspēti abās distancēs.
Abās dienās uzvaru izcīnīja arī mūsu vecākie audzēkņi RŪDOLFS RUMBA un JĀNIS IGO NIEDZVIEDZIS apvienotajā pārairu četriniekā ar MĀRTIŅU PĒTERFELDU (a/k Lielupe) un JĀNI ALKSNI (Daugava).

Sieviešu pārairu četrinieks KRISTĪNE PUTNIŅA, JEĻIZAVETA SIMAČEVA, ZANE PUTNIŅA un ĒRIKA BLUMBERGA pirmajā sacensību dienā palika otrās, bet īso sprinta distanci uzvarēja.

Kopumā Latvija izcīnīja uzvaru aiz sevis atstājot Igauniju un Lietuvu. No 19 Latvijas uzvarām SASS izcīnīja septiņas.