39213

Danes regate
Apskatīt komentārus (0)

16.10.2013

Patīkami jaukā laikā Klaipēdā notika starptautiskā Danes regate. Piedalījās Lietuvas, Latvijas un Kaļiņingradas airētāji. Dalībnieku nebija daudz, bet tas nemazināja sacensību spraigumu.

SASS pārstāvēja 15 sportisti un labākie no viņiem bija abi Putniņi.

Mārtiņš Mārcis Putniņš izcīnīja 1.vietu 500m un 2.vietu 3000m distancē. Pirmais garo, līkumoto distanci veica šī gada stiprākais Latvijas vieninieks Krišs Kalniņš.

Tāpat 1.vieta 500m un 2.vieta 3000m distancēs vieglsvara vieniniekos Kristīnei Putniņai.

Vienmēr ar interesi tiek gaidīts, kurš saņems medaļu par 9.vietu 500m distancē.

Sieviešu vieninieku klasē godpilno veicināšanas medaļu par 9.vietu saņēma Elizabete Sedova. Vīriešiem cerības tikt pie kārotās 9.vietas bija Ivaram Zaumanim, jo viņš bija devītais garajā gabalā, tomēr 500m distancē pārāks bija MSĢ sportists Edvards Ezernieks.

Rūdolfs Rumba bija otrais 500m un ceturtais 3000m.

Ļoti labi cīnījās vieglsvara vieninieks Ģirts Sokolovs. 4.vieta 3000m un 3.-4.vieta 500m distancēs.

Jāuzteic arī tie, kuri 3000m ierindojās pirmajā astoņniekā un izcīnīja tiesības cīnīties par medaļām 500m distancē.

Tits Ralfs Verpakovskis 26 vieninieku konkurencē izcīnīja 7.vietu.

Jeļizaveta Simačeva no 14 sieviešu vieniniekiem izcīnīja 6.vietu.

Jānis Jaunzems no 12 vieglsvara vieniniekiem bija sestais.

Reinis Viljams Rutks arī startēja pie vieglajiem svariem un bija septītais.

Par sacensībām  apmierināti bija visi, gan tie, kuri saņēma medaļas, gan tie, kuri cer tās saņemt nākotnē.

Paldies, Jūrmalai, kas atbalstīja savējos, paldies, vecākiem, kas finansēja savu bērnu braucienu uz šīm sacensībām. Paldies, organizatoriem, laivu transportētājiem.

Tiekamies sezonas slēgšanas sacensībās!!!