75879

Starptautiskās sacensības "ALFA 2017"
29.01.2017

Kā jau katru gadu, arī šogad SASS audzēkņi piedalījās ikgadējās starptautiskajās sacensībās “Alfa” Tallinā, Igaunijā, kur katru gadu piedalās liels dalībnieku skaits no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, kā arī no Skandināvu valstīm.

Sportisti sacentās 1000 metru distancē uz airēšanas ergometriem “Concept2”, kur 16 stiprākie katrā vecuma grupā cīnījās finālā par godalgotajām vietām. Šogad lielajā konkurencē mūsu sporta skolas audzēkņi pārstāvēja Latviju un sporta skolu fināla braucienos gandrīz katrā vecuma grupā.

U-17 jeb Junioru B grupā meitenēm pēc priekšbraucienu rezultātiem 16. vietu ar identiski vienādu rezultātu izcīnīja 2 latviešu meitenes – SASS sportiste Daniela LEIŠKALNE un MSĢ TSV Jūrmala sportiste Sanija Strazdiņa, un meitenēm vajadzēja cīnīties neparedzētā 100 metru pārbraucienā par iekļūšanu finālā. Mūsu Daniela LEIŠKALNE izrādījās spēcīgāka un uzvarēja 100 metru braucienā un izcīnīja vietu finālā par stiprāko sešpadsmitnieku!

Sieviešu OPEN konkurencē SASS sportiste Anna KARASA izcīnīja godalgoto 3. vietu, un uz pjedastāla kāpa kopā ar 2. vietas ieguvēju no Krievijas Juliju Volginu un 1. vietas ieguvēju igaunieti Liisu Mitt.

No sirds apsveicam Annu KARASU ar izcīnīto bronzas medaļu!

Apsveicam arī pārējos sporta skolas audzēkņus ar veiksmīgi aizvadītām pirmajām 2017. gada sacensībām un novēlam spēku un cīņassparu turpināt trenēties un cīnīties!