41881

Starptautiskās sacensības "Alfa - 2014"
Apskatīt komentārus (1)

26.01.2014

Concept II sacensībās Tallinā no SASSiņa piedalījāmies ar 29 sportistu komandu. Divi pa ceļam saslima, bet pārējie rādīja, ko satrenējušies. Ņemot vērā to, ka pagājušo nedēļu Daugavpilī jau bija sacensības, kopumā rezultāti priecēja. 16 sportisti uzstādīja savus personīgos rekordus un tika izcīnīta arī viena medaļa.

Mūsu sportiste - trenere Kristīne Putniņa sieviešu vieglsvaru konkurencē izcīnīja trešo vietu, uzlabojot savu rezultātu par 5,9 sekundēm. Ļoti labs sniegums. Malace, Kristīne!!!

Sāpīgo ceturto vietu pašā jaunākajā grupā izairēja Anna Rēzija Līne pirmo reizi startējot tik garā distancē.

Sesto vietu 52 junioru A konkurencē izcīnīja Tits Ralfs Verpakovskis (gan nesasniedzot savu labāko rezultātu). Sestā arī Zane Putniņa.

Jānis Jaunzems pie vieglsvara vīriešiem, uzlabojot savu rezultātu par 4,6 sekundēm, izcīnīja 6.vietu.

Emīls Vorobjovs bija septītais 33 junioru B konkurencē.

Anna Karasa 9.vietā, Jeļizaveta Simačeva 13.vietā no 29 juniorēm A.

Katrīna Arāja no 27meitenēm (juniores B) bija 12.vietā.  .

Un mūsu stiprākie puiši Mārtiņs Mārcis Putniņs un Rūdolfs Rumba iekļuva lielajā finālā pie lielajiem vīriem un izcīnīja attiecīgi 14. un 15. vietu. (R.Rumbam personīgais rekords)

Vēl mums bija viena varonīga meitene un tik pat varonīgi vecāki, kuri uzticējās jaunajai sportistei un sūtīja viņu tālajā ceļā un cīņā.

Iegaumējiet šo vārdu - Līva Karīna Spiģēna, būs laba sportiste.

Paldies visiem, kas organizēja šo braucienu uz sacensībām, paldies vecākiem, kuri atbalsta jauniešu centienus sportot un sevi parādīt pasaulei!!!