SASSiņā remontdarbi
Apskatīt komentārus (0)

10.08.2014

Pasaulē ir daudz labu un atsaucīgu cilvēku! Liels paldies par sapratni un atbalstu SIA "Tikkurila", kura palīdzēja mums piepildīt kaut mazu daļiņu no mūsu sapņiem uzdāvinot mums krāsas! Pateicoties firmas atbalstam, mums ir iespēja nedaudz "uzfrišināt" SASSiņu un mūsu māja ir palikusi kaut drusciņ tīrāka un acij tīkamāka.

Krāsošanas darbus varējām uzsākt lēni, jo visu darījām paši ar saviem spēkiem. Sākumā sportistiem veiksmīgi bija jāpabeidz skolas gads, tad aulekšiem nāca virsū airēšanas sezonas sacensības. Paralēli treniņu procesam mēs esam slīpējuši, krāsojuši un priecājušies par padarīto. Pašreiz mēs esam daudz padarījuši un varam palielīties par savu veikumu. Sākumā centāmies sagatavot motorlaivas un airētāju plostu treniņiem. Plosts tika krāsots skaisti dzeltenā krāsā, tika slīpētas un krāsotas motorlaivas.

Pēc šo darbu padarīšanas ķērāmies pie lielākiem darbiem! Mūsu sapnis bija nokrāsot ēlinga vārtus jeb saprotamā valodā runājot - nokrāsot laivu mājai durvis! Tas bija darba ietilpīgs process, jo no sākuma no visiem vārtiem bija jānokasa vecā krāsa.

Tas mums gāja ilgi un pasmagi, bet mēs priecājamies, jo ar katru dienu redzējām, ka paliek arvien smukāka mūsu teritorija!

Paralēli ēlingu krāsošanai sporta skolas telpās tika krāsoti logi, jo augusta vidū kopā ar vecākiem ceram ķerties pie kosmētiskā telpu remonta, lai jauno mācību gadu varam uzsākt tīrās telpās! Lai mums visiem būtu patīkami uzturēties mūsu SASSiņā.Mums vēl ir tik daudz darāmā un sapņu! Bet bez SIA "Tikkurilas" atbalsta mēs nebūtu spējuši izdarīt un realizēt šīs ieceres!

Vēl mums ir jāpadara gan lieli, gan mazi darbiņi! Paldies par iespēju uzlabot vidi, kurā mēs katru dienu atrodamies! Lūdzam atsaukties vecākus, draugus un bijušos airētājus, kuri var palīdzēt augusta pēdējas divās nedēļās kopā ar mums (kaut vienu reizi) veikt iekštelpu remonta darbus! (Sienu, grīdu, durvju krāsošanu un tapešu līmēšanu) Mums ir nepieciešama Jūsu palīdzība un atbalsts! Paldies! mob.26558689 Sandrae-pasts - sandra.bremze@inbox.lv

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

Ievadiet drošības kodu: