42957

SASS Ziemas VFS sacensības
Apskatīt komentārus (1)


01.03.2014


  Šo sestdienu RPIVA sporta zālē notika ikgadējās SASS  Ziemas vispārējās fiziskās sagatavotības sacensības. Lielie sportisti rādīja, ka bez airēšanas un smaiļošanas māk arī ko citu, mazie, ka ir gana spēcīgi un veikli, lai varētu sākt jau  airēt.

    Pirmās vietas kopvērtējumā izcīnīja tie sportisti, kuri uzrādīja stabilu sniegumu visās disciplīnās.

   Sacensības iesāka vecākā grupa. Ilgi un nopietni gatavojās katrai disciplīnai un līdz ar to neiekļāvās sev atvēlētajā laikā. Pārējie sportisti bija saprotoši un pacietīgi gaidīja savu "iesaukumu". 

 

    Open grupas meitenēm uzvaru svinēja Paula Kondratova, otrā Kristīne Putniņa, trešā Marta Kondratova.

    Mēs no tiesnešiem parasti gaidām ātrus rezultātus un tādēļ reizēm notiek kāda kļūda. Šoreiz, pārskaitot rezultātus, atklājās, ka trešajā vietā ierindojusies 

 

    Rita Markova. Piedošanu, Ritiņ! Un apsveicam!!! 

 

   Open puišiem pārliecinoši pirmais - airētājs Rūdolfs Rumba, otrais - smaiļotājs Valters Veispals. Trešais Jānis Jaunzems, kurš nenoticēdams, ka būs laureātu pulkā, aizminās laicīgi mājās.

 

    Junioriem B (1997.-1998.g.dz.) puišu konkurencē nepārspēts palika Tits Ralfs Verpakovskis , otrais - Ģirts Sokolovs un trešais - steidzīgais Vladislavs Somovs.

 

    Juniores A bija trīs. Uzvarēja Ieva Celma un trešā palika Luize Jerohova. Aiz kadra palika Anna Karasa, kura bija otrā.

 

    Junioru B grupā (1999.-2000.g.dz.) pirmo un trešo vietu izcīnīja trenera Raimonda Mazpana audzēkņi Gustavs Briģis un Ričards Kļaviņš. Otrais, arī nenoticējis savam sniegumam un projām aizmucis, Niklāvs Eduards Zīraps.

 

    Juniore B - Anna Rēzija Līne uzvarēja visas savas vienaudzes, otrā Katrīna Arāja, trešā Elizabete Sedova.

    Vislielākā grupa(18 dalībnieki) bija juniori C (2001.-2002.g.dz. zēni)

 

    1. vietu, neizcīnot nevienu uzvaru atsevišķā disciplīnā, kopvērtējumā ieguva Konstantins Novikovs, 2.vietā Lūkas Freivalds, 3.vietā Dan Abbasovs.

 

    Šajā pašā vecuma grupā pirmā bija Ance Dārta Lūse, otrā Nora Hiršfelde (apbalvošanas brīdī kaut kur nozudusi) un trešā Keita Verdiana.

 

    2003.-2004.g.dz. zēni (juniori D) uz apbalvošanu nostājās šādi - 1.vieta Ralfs Lakševics, 2.vieta Rihards Gehtmanis - Hofmanis, 3.vieta Renāts Štāls.

 

    Junioru D grupā bija pieteiktas divas jaunās sportistes. Uzvarētāja Madara Hiršfelde uz apbalvošanu neieradās, bet balvu par otro vietu saņēma Sofija Solodkova.

 

    Pašiem mazākajiem (junioriem E) 2005.g.dzimušajiem zēniem šīs bija pirmās sacensības. Jaunie censoņi cīnījās godam. Pirmais - Pauls Liepiņš (nav kadrā), otrais - Mārcis Sakne, trešais - Kristians Ikše.  Arī tie, kuri neiekļuva godalgotajā trijniekā, varēja neskumt, jo saņēma veicināšanas balvu - gardo čupačupu.


    Juniores E uz apbalvošanu stājās visas sešas. Protams, priecīgākas bija pirmo trīs  vietu ieguvējas. Pirmā- Jasmīna Aleksējeva, otrā - Karolīna Terela, trešā - Andija Rubene. Neskumstiet čupačupu saņēmējas, jums vēl priekšā daudzi treniņi un daudzas sacensības. Kā strādāsiet, tādi būs rezultāti.

    Rezultātus(labotos) skatīt  šeit...

    Un vēl SASSiņā pārmaiņas...

   Tā dzīvē notiek, ka cilvēki maina darba vietas. Šoreiz tas ir mūsu treneris Raimonds Mazpans, kurš vairs nestrādās pie mums. Bet zini, Raimond, tavi sportisti un mēs parējie gaidīsim Tevi atpakaļ, ja kas...

   Paldies tiesnešiem par sacensību organizēšanu un balvām, paldies sportistiem un līdzjutējiem, paldies treneriem. Tiekamies 21. un 22.martā ziemas sezonas pēdējās sacensībās.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA
Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 


Visas ziņas