Rudens sacensības ''Karnevāls 2015''
05.10.2015

Pēdējās pāris nedēļas visi sporta skolā gatavojās sezonas krāšņākajam un jautrākajam pasākumam – karnevāla sacensībām “Zelta rudens – 2015”. Sportisti domāja, par ko viņi pārvērtīsies šajās sacensībās un gan jau tika iesaistīti arī daudzi vecāki procesā. Sacensību programmā vērtēšana notiek četrās kārtās – tiek vērtēts tērps, tērpa prezentācija, airēšanas tehniskais sniegums un ceturtā kārta ir airēšana uz ātrumu! Šajās sacensībās bija arī iekļauti bijušo sportistu braucieni pārairu četriniekos. Rosība nebija tikai uz ūdens, bet arī krastā – sacensībās bija arī līdzjutēju braucieni uz “Concept -II”, kā arī jebkurš dalībnieks varēja pieteikties uz “Concept – II” braucienu 250m distancē.

MSĢ TS “Specializētās airēšanas sporta skolas” kolektīvs izsaka LIELU PALDIES PAR SNIEGTO ATBALSTU – “B&B TOOLS”, "PICA LULŪ", "Roi Latvia", "Schneider Electric Latvija", "BOSCH" firmas pārstāvniecībai Latvijā.

MSĢ TS “Specializētās airēšanas sporta skolas” kolektīvs izsaka lielu paldies par atsaucību un līdzdalību sacensību organizēšanā – Robertam Štrausam, Mārim Tiliskim, Rihardam Briģim, Rūdolfam Rumbam, Kristīnei Mužicai, Vinetai Lupikai. Un lielu, jo lielu paldies izsakām “Latvijas Airēšanas Tiesnešu Kolēģijai” par šo sacensību organizēšanu un tiesāšanu. Liels paldies personīgi Ievai Lapsai un Evitai Jaunbauerei, kā arī visai tiesnešu komandai - Mārtiņam Ļabim, Mārtiņam Pēterfeldam, Jānim Igo Niedzviedzim, Edgaram Brīvkalnam, Rūtai Skandmanei, Elīnai Evelīnai Puķītei , kas nodrošināja šo sacensību norisi!

Bildes iespējams apskatīt sporta skolas Facebook lapā "Latvian Rowing Sports School".

Teksta autore: Sandra Bremze