75050

"New Year Rowing 2016" sacensības
18.12.2016

Šī gada 17. decembrī CrossFit Factory Riga telpās norisinājās nu jau ikgadējās “New Year Rowing” sacensības, kurās piedalījās gan CrossFit fani, aktīvie airētāji, gan arī sporta interesenti. Sacensības norisinājās 21,0975 km, 5 km un 1000 m distancēs.

1000 m distancē meitenēm vecumā no 14 līdz 17 gadiem piedalījās arī mūsu sporta skolas audzēkne Una Kristiāna KASPARSONE, kas ar pārliecinošu 14 sek. pārsvaru izcīnīja augsto 1. vietu. 2. vietā Patrīcija Jasinska, 3. vietā Gerda Paeglīte.

1000 m distancē puišiem vecumā no 14 līdz 17 gadiem 1. un 3. vietu izcīnīja Latvijas airētāji no MSĢ TSV “Jūrmala” skolas Ints Samanovičs un Rome Mednis, 2. vietā Niks Narogs.

Pusmaratona jeb 21,0975 km distanci pievarēja Latvijas un Lietuvas stiprākie airētāji – sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Latvijas airētāja un 2016. gada Eiropas čempionāta sudraba medaļas ieguvēja Elza Gulbe, 2. vietā viena no Latvijas stiprākajām airētājām Lana Bračka un 3. vietā ierindojās Lietuvas Rio Olimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvēja Milda Valciukaite. Vīriešu konkurencē 1. vietu ar jaunu Pasaules rekordu (1:10:14.4) izcīnīja Lietuvas Rio Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs Saulius Ritter, 2. vietā Latvijas airētājs Dairis Adamaitis un 3. vietā A/K DAUGAVA airētājs Jānis Alksnis.

Apsveicam Unu un viņas treneres Guntu Rotšteinu un Sandru Bremzi ar izcīnīto uzvaru!

Apsveicam arī visus pārējos dalībniekus un novēlam spēku un veselību Jaunajā gadā!