44319

MSĢ TSV SASS Pavasara sacensības
Apskatīt komentārus (0)


14.04.2014


    Ar atraktīvām vispārējās fiziskās sagatavotības sacensībām, kurās savu spēku, veiklību un koordināciju atrādīja visās vecuma grupās startējošie SASS jaunieši, noslēdzām ziemas sezonu. Mazākie vēl turpina nodarbības sporta zālēs, bet dažiem lielākajiem jau noairēti pāri par 500km uz ūdens.

    Sacensībās tika vērtētas kopā divas disciplīnas - 100m, 250m vai 500m uz "Concept II" (kā nu kurā vecuma grupā) un šķēršļu joslas pievārēšana pēc iespējas īsākā laikā. Tur nu bija jābūt lokanai mugurai un veikliem pirkstiņiem. Mazākiem bija vieglāk izlīst caur maisu, lielākiem varbūt vieglāk kas cits.

    Cīņas bija spraigas un kopvērtējumā uzvarēja stiprākie.

                                                                                                                                           2006.-2005.g.dz. grupas meitenēm 1.vietu izcīnīja Andija Rubene, 2.vietā Sintija Miņazova, 3.vieta Patrīcijai Melderei.

 

    Tās pašas vecuma grupas zēniem 1.vietā Mārcis Soms-Sakne, 2.vietā Emīls Kalniņš, 3.vietā Pauls Liepiņš.

 

    2004.-2003.g.dz. meiteņu grupā 1.vieta Dinijai Paulai Niedrai, 2.vieta Paulinai Simačevai, 3.vieta Sofijai Solodkovai.

 

    Puišiem 1.vietu izcīnīja Ralfs Lakševics, 2.vietu - Ralfs Kalniņš, 3.vietu - Rihards Sviklis.

 

    2002.-2001.g.dz.meiteņu grupā 1.vietā Līva Karīna Spiģēna, 2.vietā Ance Dārta Lūse, 3.vietā Laura Pohevica.

 

    Puišiem 1.vietā Rihards Purgailis, 2.vietā Kristiāns Tarvids, 3.vietā Konstantins Novikovs.

 

     2000.-1999.g.dz. meiteņu grupā 1.vietu izcīnīja Katrīna Arāja, 2.vietā Olga Kubiškina un 3.vietā Andra Brinkmane.

 

    Puišiem uzvaru izcīnīja Gustavs Briģis, 2.vietā Oskars Ansis Ruģelis, 3.vietā Ričards Kļaviņš.

 

     1998.-1997.g.dz. meiteņu grupā pirmā - Anna Karasa, otrā - Ieva Celma, trešā - Alise Sonora Ķirsone.

 

    Puišiem pirmais- Tits Ralfs Verpakovskis, otrais- Ģirts Sokolovs, trešais Valts Upenieks.

 

    Open grupas meitenēm uzvarētāja - Kristīne Putniņa, otrā - Agnese Zaķe, trešā - Jeļizaveta Simačeva.

 

    Open vīriešiem pirmais - Rūdolfs Rumba, otrais - Mārtiņš Pēterfelds, trešais - Mārtiņš Mārcis Putniņš.

    Sacensību rezultātus skatīt šeit...

    Un vēl sacensību starplaikos notika arī citas aktivitātes. 

 

    Sportisti vieni vai kopā ar vecākiem atbildēja uz atjautības jautājumiem.

 

     Piedalījās makšķerēšanas sacensībās, meta šautriņas, lika puzli.

 

     Un piedalījās virves vilkšanas sacensībās paši un arī iesaistīja tajās līdzjutējus.

    Papilduzdevumu uzvarētājus skatīt šeit....

    Paldies tiesnešiem par sacensību organizēšanu un vadīšanu, paldies SASS vadībai par sportistu apģērbšanu sacensību tērpos, paldies par balvām.

    Veiksmīgu visiem šo 2014.gada sezonu!!!

    




      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:




Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA




Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Septembris 2018 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

 

 


Visas ziņas