77284

MSĢ TSV SASS PAVASARA SACENSĪBAS 2017
01.04.2017

1. aprīlī sporta skolas teritorijā Jūrmalā, Vikingu ielā 6 notika “MSĢ TSV SASS Pavasara sacensības 2017”, kurās Junioru “B” un Junioru “C” vecuma grupu sportisti un sportistes pārbaudīja savus spēkus un prasmes 500 metru airēšanā uz ergometriem “Concept2” un 6 vispārējās fiziskās sagatavotības disciplīnās.

Meiteņu konkurencē Junioru “C” grupā 1. vietu kopvērtējumā izcīnīja Leila Helgasāra TOLSTIKA, 2. vietu Līva GRUNDMANE un 3. vietu Elizabete AUSTRIŅA.

Meiteņu konkurencē Junioru “B” grupā kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Laura POHEVICA, 2. vietu Daniela LEIŠKALNE un 3. vietu Anete CELMA.

Apstrādājot rezultātus sacensību galvenā tiesnese Zane Putniņa pamanīja punktu aprēķinos ieviesušos kļūdu un no sirds atvainojas Danielai LEIŠKALNEI un Anetei CELMAI par nekorekti piešķirtajām vietām apbalvošanas laikā.

Puišu konkurencē Junioru “C” grupā kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Ralfs LAKŠEVICS, 2. vietu Ansis LUBGANS un 3. vietu Markuss Adrians VIĻUMSONS.

Junioru “B” grupā kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Rihards PURGAILIS, 2. vietu Jānis ANSONS un 3. vietu Mārcis LIVMANIS.

Sacensībām tika pieteikti arī Junioru “D” vecuma grupas sportisti, kur 1. vietu izcīnīja Mārcis GALENIEKS, 2. vietu Māris GALENIEKS un 3. vietu Emīls Kārlis OZOLIŅŠ.

Sacensībās ar balvām tika apbalvoti arī ātrākie airēšanā uz ergometra “Concept2” – Juniorēm “C” tā bija Līva GRUNDMANE, Juniorēm “B” Anete CELMA, Junioriem “C” ātrākais bija Ralfs LAKŠEVICS un Junioriem “B” Rihards PURGAILIS.

Izsakām lielu pateicību šo sacensību tiesnesēm – Sarmītei Putniņai, Andrai Brinkmanei, Kristīnei Putniņai, Ievai Celmai un Unai Kristiānai Kasparsonei, par sniegto palīdzību tiesāšanā un kopējā atmosfēras un sporta skolas vārda veidošanā!

Paldies arī visiem sportistiem un viņu trenerēm par aktīvu dalību šajās sacensībās un novēlam sasniegt augstus rezultātus airēšanas vasaras sezonā!