62129

MSĢ - SASS "Vecgada balva 2015"
13.12.2015

Sacensības tika aizvadītas sporta skolas jaunajā, izremontētajā zālē, un viss noritēja veiksmīgi, bez jebkādas aizķeršanās. Sacensībās piedalījās visu vecuma grupu pārstāvji no visas Latvijas, un arī smaiļotāju sportisti pārbaudīja savus spēkus uz airēšanas trenažieriem Concept2. Šogad sporta skolu “Vecgada balvas” sacensībās pārstāvēja 60 audzēkņi, kuri veiksmīgi noslēdza pēdējās 2015. gada sacensības.

Junioru D grupā puišiem 1. vietu ieguva Ralfs LAKŠEVICS, 2. vietu - Ralfs Kristiāns Jakušonoks (Jelgava BJSS), un 3. vietu izcīnīja Ansis LUBGANS.

Junioru D grupā meitenēm 2. vietu izcīnīja Dinija Paula NIEDRA, 1. vieta – Anna Štarevica (DBJSS), 3. vieta – Kristiāna Jukša (DBJSS).

Junioru C grupā puišiem 2. vietu izcīnīja Rihards PURGAILIS, 1. vieta – Jevgeņijs Bobiļevs (DBJSS), 3. vieta – Romeo Mednis (MSĢ TSV Jūrmala).

Junioru C grupā meitenēm 1. vietu izcīnīja Anete CELMA, 2. vietu izcīnīja Laura POHEVICA, 3. vieta – Diana Bulaša (DBJSS).

Junioru B grupā sporta skolas puiši diemžēl neieguva godalgotās vietas, taču meiteņu grupā visas godalgotās vietas mūsu sporta skolas audzēknēm – 1. vieta Unai Kristiānai KASPARSONEI, 2. vieta Annai Rēzijai LĪNEI un 3. vieta Elīnai VEISPALEI.

Atklātajā grupā vīriešiem 2. vietu ieguva Jānis JAUNZEMS, 3. vietu izcīnīja Kalvis KAZAKS un 1. vieta Jānim Indrānam (Daugava).

Atklātajā grupā sievietēm 1. vieta Zanei PUTNIŅAI, 2. vieta Jeļizavetai SIMAČEVAI, 3. vieta Laurai Indrānei (Daugava).

Divi SASS audzēkņi startēja I plūsmā – Ralfs Tits Verpakovskis un Anna Karasa, kuri šogad pārstāvēja Latviju un Specializēto airēšanas sporta skolu Eiropas junioru čempionātā Čehijā.

I plūsmā sievietēm Anna KARASA izcīnīja 4. vietu, bet I plūsmā vīriešiem 2. vietu izcīnīja Ralfs Tits VERPAKOVSKIS, 1. vieta Mārtiņam Blumbergam (AK Majori), 3. vieta Egnāram Rožinksim (MSĢ TSV Jūrmala).

Bilžu autore: Sandra Bremze