76498

LR Ziemas čempionāts un LR Ziemas divcīņa
20.02.2017

18. februārī sportisti no visas Latvijas un arī no Lietuvas sacentās uz airēšanas ergometriem “Concept2” par LR Ziemas čempiona tituliem.

Vieglsvaru konkurencē sievietēm SASS sportiste Andra BRINKMANE izcīnīja trešo vietu, piekāpjoties Daugavpils sportistēm Tatjanai Grigorjevai, kas izcīnīja 2. vietu, un Ludmilai Ivanovai, kas izcīnīja 1. vietu.

Vieglsvaru vīriešu konkurencē uz goda pjedastāla kāpa 2 SASS sportisti – 1. vietā Ģirts SOKOLOVS un 2. vietā Kalvis KAZAKS, 3. vietu izcīnīja Pēteris Golmeisters (MSĢ TSV Jūrmala).

Junioru C vecuma grupas sportisti uz ergometriem sacentās 500 metru distancē, un trešā ātrākā bija SASS sportiste Katrīna Digna SMILDZIŅA, 1. vietā Kristīne Bumbiere (Jelgavas BJSS), 2. vietā Patricija ŠTRIUPKUTĖ (RC Favoritas).

Junioru C puišu konkurencē ātrākais sportists un jaunais trases rekordists bija SASS audzēknis Ralfs LAKŠEVICS, 2. vietā Arnas Venskūnas (RC Favoritas), un 3. vietā Renārs Januzis (DBJSS).

Junioru A vecuma grupā sievietēm LR Ziemas čempiones titulu izcīnīja SASS sportiste Una Kristiāna KASPARSONE, un vicečempiones titulu – Anna Rēzija LĪNE, 3. vietā Migle VENSKUTĖ (RC Favoritas).

Senioru sieviešu konkurencē uz pjedastāla arī kāpa 2 SASS sportistes – vicečempiones titulu un sudraba medaļu izcīnīja Anna KARASA un 3. vietu izcīnīja Zane PUTNIŅA, 1. vietā Lana Bračka (AK Majori).

19. februārī sportisti atgriezās Jelgavā, lai turpinātu cīnīties LR Ziemas divcīņā, kur kopvērtējuma rezultātus ņēma pēc uzrādītā rezultāta uz airēšanas ergometriem un peldēšanā.

Vieglsvaru konkurencē sievietēm SASS sportiste Andra BRINKMANE kopvērtējumā izcīnīja trešo vietu, 2. vietā Tatjana Grigorjeva (DBJSS), 1. vietā Ludmila Ivanova (LATC).

Vieglsvaru vīriešu konkurencē, izcīnot 1. vietu airēšanā un 3. vietu peldēšanā, SASS sportists Ģirts SOKOLOVS kopvērtējumā izcīnīja 1. vietu, 2. vietā Pēteris Golmeisters (MSĢ TSV Jūrmala), 3. vietā Rostislavs Belovs (DBJSS).

Junioru A konkurencē sievietēm, izcīnot 2. vietu gan airēšanā, gan peldēšanā, kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja SASS sportiste Anna Rēzija LĪNE, 2. vietā Migle VENSKUTĖ (RC Favoritas), 3. vietā Agneta JAKAITĖ (RC Favoritas).

Junioru B konkurencē puišiem kopvērtējumā 2. vietu izcīnīja SASS sportists Rihards PURGAILIS, izcīnot 6. vietu airēšanā un 3. vietu peldēšanā, 1. vietā Titas MAŠANAUSKAS (RC Favoritas), 3. vietā Pēteris ŠĶIŅĶIS (Jelgavas BJSS).

Junioru B konkurencē meitenēm uz goda pjedastāla kāpa 2 SASS sportistes – 2. vietu kopvērtējumā izcīnīja Laura POHEVICA un 3. vietu izcīnīja Daniela LEIŠKALNE, 1. vietā Violeta Levinoka (MSĢ TSV Jūrmala).

Junioru C konkurencē puišiem kopvērtējumā 2. vietu izcīnīja SASS sportists Ralfs LAKŠEVICS, 1. vietā Arnas VENSKŪNAS (RC Favoritas), 3. vietā Krists Tomass KRŪMIŅŠ (AK Majori).

Junioru C konkurencē meitenēm, izcīnot 5. vietu airēšanā un 1. vietu peldēšanā, kopvērtējumā 3. vietu izcīnīja SASS sportiste Līva GRUNDMANE, 1. vietā Patricija ŠTRIUPKUTĖ (RC Favoritas), 2. vietā Kristīne Bumbiere (Jelgavas BJSS).

Senioru konkurencē sievietēm uz goda pjedastāla kāpa 2 SASS sportistes – 1. vietu izcīnīja Anna KARASA, uzrādot 2. ātrāko rezultātu airēšanā un 1. peldēšanā, un 2. vietu izcīnīja Jeļizaveta SIMAČEVA, uzrādot 4. ātrāko rezultātu airēšanā un 2. peldēšanā, 3. vietā Lana Bračka (AK Majori).

Apsveicam visus sportistus un trenerus ar 2 garu sacensību dienu pievarēšanu! Novēlam turpināt trenēties un neatlaidīgi cīnīties par augstiem rezultātiem!

Rezultāti:

LR Ziemas čempionāts

LR Ziemas divcīņa

Fotomirkļus no sacensībām iemūžināja trenere Sandra Bremze un tos iespējams apskatīt Facebook lapā Latvian Rowing Sports School