82297

LR Rudens kauss 2017
06.11.2017

Novembra pirmajā nedēļas nogalē, 3. un 4. novembrī, norisinājās pirmās ziemas sezonas sacensības “LR Rudens kauss”, kurās sportisti varēja rādīt uzkrātos spēkus un meistarību vasaras sezonā, startējot uz airēšanas ergometriem “Concept2” un skriešanā.

SASS sportisti startēja ar augstiem mērķiem un 11 no viņiem izcīnīja godalgotās vietas:

Junioru C grupā 2. vietu izcīnīja Leila Helgasāra TOLSTIKA, 3. vietu izcīnīja Līva GRUNDMANE un puišu konkurencē 1. vietu izcīnīja Ralfs LAKŠEVICS un 3. vietu izcīnīja Māris ĢĒĢERIS;

Junioru B grupā 3. vietu izcīnīja Daniela LEIŠKALNE;

Junioru A grupā 2. vietu izcīnīja Una Kristiāna KASPARSONE un 2. vietu izcīnīja Andrievs SESTULIS;

Senioru grupā 1. vietu izcīnīja Zane PUTNIŅA, 2. vietu – Jeļizaveta SIMAČEVA un 1. vietu vīriešu konkurencē izcīnīja Tits Rlafs VERPAKOVSKIS un 2. vietu – Ģirts SOKOLOVS.

Apsveicam visus sportistus un viņu treneres ar veiksmīgu ziemas sezonas uzsākšanu!