LR kausa izcīņa 2017
04.06.2017

Šī gada sezona ir iesākusies ar airētājiem nepārāk labvēlīgiem laikapstākļiem, un arī šajās sacensībās pirmajā dienā, 2. jūnijā vēja radīto viļņu dēļ sacensības tika pārceltas uz sestdienu un sacensību programma tika mainīta – priekšbraucieni ar atsevišķo startu un fināli tika sastādīti pēc uzrādītajiem laikiem pirmajā braucienā. 3. jūnijā vējš bija rimies un sacensību programma norisinājās kā plānots.

Pirmās cīņā A finālā par kausu devās sieviešu 2- komandas, kur ar pārliecinošu uzvaru kausu izcīnīja Daugavpilietes Ludmila Ivanova (LATC) un Diāna Bulaša (Daugavpils BJSS), otro vietu izcīnīja Lolita Kaufmane (RAK) un Kristīne Mužica (Daugava).

Turpinoties fināliem vīriešu 2- konkurencē 1. vietu izcīnīja AK Majori pārstāvji Pēteris Viļums un Mārtiņš Blumbergs, otro vietu izcīnīja Daugavpils BJSS pārstāvji Rovams Gavrilovs un Jevgēnijs Bobiļevs, trešo vietu izcīnīja RAK pārstāvji Artis Kamols un Vidis Baltais.

Sieviešu 1x konkurencē piecos no sešiem celiņiem vietas A finālā izcīnīja SASS pārstāves, un Latvijas Republikas kausu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēkne Anna KARASA, otro vietu izcīnīja Jeļizaveta SIMAČEVA (MSĢ TSV SASS) un trešo vietu izcīnīja Zane PUTNIŅA.

Vīriešu 1x konkurencē arī lielāko daļu celiņu A finālā izcīnīja SASS audzēkņi, un arī 1. vietu un Latvijas Republikas kausu izcīnīja SASS pārstāvis Tits Ralfs VERPAKOVSKIS, otro vietu izcīnīja Jānis Alksnis (Daugava), trešo vietu – Edvards Ezernieks (Individuāli).

Sporta skolas vadība lepojas un priecājas par savu audzēkņu augstajiem sasniegumiem, un izsaka pateicību treneriem par sportistu neatlaidīgu trenēšanu, motivēšanu un atbalstīšanu viņu mērķu sasniegšanai!

Sacensību rezultāti pieejami ŠEIT