47350

LR čempionāts
Apskatīt komentārus (0)


17.08.2014


      15. un 16.augustā norisinājās šīs vasaras noslēdzošās sacensības - Latvijas čempionāts. Sezona ir bijusi gara, karsta, mūsējie ir piedalījušies arī starptautiskajās sacensībās. Rīdzinieks Rūdolfs Rumba Latviju pārstāvēja Pasaules čempionātā U-23, jūrmalnieces Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva pārairu divniekā un rīdzinieks Tits Ralfs Verpakovskis vieniniekā startēja Pasaules Junioru čempionātā. 

      LR čempionātā SASSiņa komanda piedalījās ar 39 sportistiem. Būtu bijis vairāk, ja trenere Ilze Gunne nebūtu jau atvaļinājumā, ja treneres Kristīnes Putniņas jaunajiem sportistiem jau būtu sacensību pieredzes. Tas viss nākotnē būs... Kopā šajās sacensībās startēja 77 aktīvie sportisti.

                    

     Par Latvijas čempionēm kļuva SASSiņa meiteņu pārairu divnieks Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva.

                                       

      Zelta medaļa un Latvijas čempiones tituls Ērikai Blumbergai meiteņu pārairu četriniekā kopā ar Elzu Gulbi, Anitu Rozenvaldi (abas a/k "Majori") un Ingu Langi no MSĢ Jūrmala.

                             

       Vieglsvaru vieninieku klasē kā vienīgā dalībniece bija pieteikusies mūsu Kristīne Putniņa un viņa arī kļuva par Latvijas Čempioni.

                                       

      Otro vietu un sudraba medaļas izcīnīja vīriešu pārairu divnieks Rūdolfs Rumba un Mārtiņš Pēterfelds. Mūsējie zaudēja tikai a/k "Majori" pārstāvjiem Gintam Zundem un Krišam Kalniņam.     

                                       

      Sudraba medaļas meiteņu pārairu četriniekam Annai Karasai, Jeļizavetai Simačevai , Zanei Putniņai un Kristīnei Putniņai. 

                                       

      Sudrabs arī mūsu puišiem Titam Ralfam Verpakovskim, Rūdolfam Rumbam, Mārtiņam Mārcim Putniņam un Mārtiņam Pēterfeldam. Zaudējām a/k "Majori" un MSĢ Jūrmala apvienotajai komandai (Gints Zunde, Krišs Kalniņš, Pēteris Viļums un Meldris Bartuševics) 

                                       

      Vieglsvara vieninieks Artūrs Kalniņš izcīnīja sudraba medaļu distancē piekāpjoties MSĢ sportistam Kristam Jānim Saknem. 

                                       

      Varonīgu soli spēra nu jau bijušās SASS airētājas Santa Laiviņa, Anda Kundziņa, Agnese Belicka un Dace Āzena, kuras uzdrošinājās pēc vairāku gadu neko nedarīšanas startēt pie aktīvajiem sportistiem 2000m distancē un vēl spēt uzvarēt vienu komandu.

                                      

      Un, protams, jāpiemin mūsu jaunākā komanda - pārairu divnieks Anete Celma un Daniela Leiškalne ( abas dzimušas 2002.gadā).

                                       

      Sacensību noslēgumā uzstājās LR iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis, LAF prezidents Arnolds Laksa, LAF  ģenerālsekretāre Marita Šteinberga, tika slavēts Airēšanas federācijas darbs, novēlēta veiksme tiem sportistiem, kuri pēc nedēļas dosies uz Pasaules čempionātu.    

                                                                       

      Sacensību rezultātus skatīt šeit...

      Masteru rezultātus skatīt šeit.... 

      Sākas vasaras brīvlaiks. Lai mums spīd saule, atpūšamies, gatavojamies nākošajā mācību gadā labāk mācīties, vairāk sportot... Kas strādā no sirds, tas tiek atalgots! Veiksmīgu nākošo sezonu!

Foto: Sandra Bremze
      Atpakaļ

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:
Ievadiet drošības kodu:

Visual CAPTCHA
Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 


Visas ziņas