72741

LR čempionāts sprintā 2016
11.09.2016

Saules un bezvēja pavadīti Specializētās airēšanas sporta skolas audzēkņi veiksmīgi piedalījās šī gada “LR čempionātā sprintā”, kur airētāji no visas Latvijas mērojās spēkiem 1x un 2- laivu klasēs. Sacensības iesākās ar 500 metru distanci no atsevišķā starta, pēc kuras ātrākie 16 vīriešu konkurences 1x, sieviešu 1x, vīriešu un sieviešu bezstūrmaņu 2- sacentās 250 metru distancē pēc dueļu vienmīnusu sistēmas, nosakot šī gada sprinta sacensību čempionus. Vīriešu konkurences 1x, kas neiekļuva ātrāko sešpadsmitniekā, sacensības turpināja ar 250 metru distanci no atsevišķā starta.

Par šī gada “LR čempionāta sprintā” čempioni sieviešu konkurencē 1x laivu klasē jau otro gadu pēc kārtas kļuva SASS sportiste Anna KARASA. Otro vietu izcīnīja A/K Majori sportiste Ildze Vīksna un trešo vietu izcīnīja A/K Majori sportiste Lana BRAČKA.

Vīriešu konkurencē 1x laivu klasē SASS sportists Tits Ralfs VERPAKOVSKIS izcīnīja 2. vietu un kļuva par “LR čempionāta sprintā” vicečempionu. 1. vietu izcīnīja MSĢ TSV Jūrmala sportists Egnārs Rožinskis un trešo vietu izcīnīja A/K Majori sportists Kaspars Golmeisters.

Šogad “LR čempionātā sprintā” mūsu sporta skola tika pārstāvēta kuplā skaitā un mēs apsveicam un lepojamies ar visiem saviem sportistiem, kas godam ir pārstāvējuši savu sporta skolu šajās sacensībās!

Liels paldies SASS trenerēm par smago darbu, ko viņas ir veikušas trenējot un mācot sporta skolas audzēkņus!