LR čempionāts junioriem "B"
03.08.2015

31.jūlijā un 1.augustā Jūrmalā, Priedaines distancē norisinājās Latvijas Republikas čempionāts airēšanā junioru "B" vecuma grupā (1999.g.dz. un jaunākiem  sportistiem). ČEempionātā ppiedalījās Jelgavas BJSS, Daugavpils BJSS, Specializētās Airēšanas sporta skolas, MSĢ TSV Jūrmala un airēšanas kluba "Majori" jaunie sportisti.

Noslēdzot šīs sacensības, Latvijas airētāju vasara tuvojas noslēgumam – vēl tik LR čempionāts, tad vēl Pasaules čempionāts stiprākajiem Latvijas airētājiem, kas vienlaicīgi ir Olimpisko spēļu kvalifikācijas sacensības. Vieni dosies atpūtā pēc LR čempionāta, bet citi pēc Pasaules čempionāta. Vēl viena airētāju vasara būs beigusies.

Laika apstākļi jaunos sportistus nelutināja. Jaunie censoņi tika pārbaudīti gan ar lielu vēju, gan trakoti spēcīgu lietu, bet neuzskatototies uz grūtībām visi bija cītīgi sagatavojušies mēroties spēkiem. Pieaugošs dalbnieku skaits priecē visu airēšanas sporta sabiedrbu un sekmē airēšanas sporta izaugsmi.

Mūsu rezultāti -

Latvijas junioru „B” čempionātā SASS sportisti triumfēja visās pārairu laivās. Lielākos panākumus guva ANNA RĒZIJA LĪNE- viņai četras zelta medaļas. Puišu zelta medaļu rekordists bija GUSTAVS BRIĢIS – trīs zelti.

1x zelts – Gustavs Briģis, sudrabs – Ričards Kļaviņš
zelts – Anna Rēzija Līne, sudrabs – Katrīna Arāja, bronza – Elizabete Sedova

2x zelts – Gustavs Briģis, Ričards Kļaviņš, bronza – Oskars Ansis Ruģelis, Andrievs Sestulis
zelts – Anna Rēzija Līne, Katrīna Arāja, sudrabs – Andra Brinkmane, Elizabete Sedova, bronza – Anete Celma, Daniela Leiškalne

2- bronza – Artūrs Krēsliņš, Andrejs Korsuns
zelts- Anna RēzijaLīne un Katrīna Arāja(diemžēl bija vienīgās dalībnieces šajā laivu klasē)

4x zelts – Gustavs Briģis, Ričards Kļaviņš, Oskars Ansis Ruģelis, Andrievs Sestulis
zelts – Anna Rēzija Līne, Katrīna Arāja, Andra Brinkmane, Elizabete Sedova,

sudrabs – Anete Celma, Anitra Zīle, Emīlija Rudzīte, Daniela Leiškalne, bronza – Jana Spriža, Signe Spriža, Madara Kazaka, Olga Kubiškina

4- sudrabs – Artūrs Krēsliņš, Andrejs Korsuns, Svjatoslavs Smirnovs, Marats Aitullins

Komandas sagatavoja treneri – Gunta Rotšteina, Ilze Gunne un Sandra Bremze

MSĢ TS SASS līksmo kopā ar saviem audzēkņiem par lieliskajiem startiem un izcīnītajiem rezultātiem. Izsakām lielu pateicību MSĢ TS SASS trenerēm un audzēkņu vecākiem par lielo atbalstu, kas ir neatsverams, lai sasniegtu savus sportiskos mērķus!!!

SACENSĪBU REZULTĀTI

Informācija: Sandra Bremze, http://rowing.lv/