LR čempionāts junioriem "A"
18.06.2017

MSĢ TSV „Specializētās airēšanas sporta skolas” audzēkņi godam pārstāvēja savu sporta skolu un izcīnīja augstus rezultātus.

Meiteņu 4x konkurencē SASS sportistes Anna Rēzija LĪNE, Daniela LEIŠKALNE, Anete CELMA un Una Kristiāna KASPARSONE pārliecinoši izcīnīja uzvaru pār MSĢ TSV Jūrmala sportistēm Viktoriju Laksbergu, Nansiju Liepiņu, Saniju Strazdiņu un Olgu Kubiškinu.

Puišu 1x bija vislielākā konkurence – 37 sportisti, no kuriem SASS audzēknis Oskars Ansis RUĢELIS izcīnīja godalgoto 3. vietu, pirmo vietu izcīnīja Jānis TImbors (Jelgavas BJSS), otro vietu – Ints Samanovičs (MSĢ TSV Jūrmala).

Meiteņu 1x konkurencē uz goda pjedastāla pirmajām divām vietām kāpa mūsu sportistes – 1. vieta Annai Rēzijai LĪNEI, 2. vieta – Danielai LEIŠKALNEI, 3. vieta – Nansijai Liepiņai (MSĢ TSV Jūrmala).

Puišu 4x konkurencē SASS sportisti Oskars Ansis RUĢELIS, Andrievs SESTULIS, Rihards PURGAILIS un Ingus GRANDBERGS-JURCĀNS izcīnīja sudraba medaļas, 1. vietā Jānis Timbors (Jelgavas BJSS), Ints Samanovičs, Toms Pencis un Pēteris Golmeisters (MSĢ TSV Jūrmala), 3. vietā Artis Pastars, Renārs Karro, Renārs Mihailovs un Lauris Linards Sils (MSĢ TSV Jūrmala).

Otrajā dienā meiteņu 2x finālā 1. vietu izcīnīja Anna Rēzija LĪNE un Andra BRINKMANE, 2. vietu – Daniela LEIŠKALNE un Anete CELMA un 3. vietu izcīnīja SASS sportiste Laura POHEVICA ar MSĢ TSV Jūrmala pārinieci Violetu Levinoku.

Puišu 2x finālā SASS sportisti Oskars Ansis RUĢELIS un Andrievs SESTULIS izcīnīja 2. vietu, 1. vietā Jānis Timbors (Jelgavas BJSS) un Ints Samanovičs (MSĢ TSV Jūrmala), 3. vietā MSĢ TSV Jūrmala sportisti Toms Pencis un Pēteris Golmeisters.

Apsveicam mūsu sportisti Annu Rēziju LĪNI un viņas treneres Guntu Rotšteinu un Sandru Bremzi ar izcīnītu trīskāršo zeltu šī gada Junioru A čempionātā! Tāpat apsveicam arī Jelgavas BJSS sportistu Jāni Timboru un viņa treneri Agitu Puriņu ar tikpat veiksmīgi aizvadītām sacensībām!

Paldies visiem sportistiem, treneriem un tiesnešiem par ieguldīto darbu airēšanā Latvijā un novēlam spēku un izturību nākamās nedēļas sacensībās „Dzintara airi” Lietuvā Galves ezerā!

Sacensību rezultāti pieejami ŠEIT

Treneres Sandras Bremzes foto no sacensībām iespējams apskatīt Facebook lapā Latvian Rowing Sports School