67860

LR čempionāts junioriem B 2016
01.08.2016

Puišu 2- laiku klasē SASS sportisti Marats AITULLINS un Andrejs KORSUNS izcīnīja 2. vietu. 1. vietā Daniss Parfens un Rostislavs Belovs un 3. – Artūrs Trojāns un Mihails Draguns no Daugavpils BJSS.

Meiteņu 1x laivu klasē SASS sportiste Anna Rēzija LĪNE ar pārliecinošu uzvaru izcīnīja 1. vietu. 3. vietā arī mūsu audzēkne – Daniela LEIŠKALNE. 2. vietā MSĢ sportiste Viktorija Laksberga.

Puišu 4x laivu klasē ar neierasti daudz komandām – 14 – SASS sportisti Rūdolfs BĒRZIŅŠ, Reinis DŽERIŅŠ, Rihards PURGAILIS un Andrievs SESTULIS izcīnīja 3. vietu. 1. vietā Romeo Mednis, Filips Baumlers, Kaspars Sebastians Tiškus un Ints Samanovičs, 2. vietā Deniss Parfens, Jevgenijs Ivanovs, Rovoams Gavrilovs un Jevgenijs Bobiļevs.

Meiteņu 4x laivu klasē uzvaru izcīnīja mūsu sportistes Daniela LEIŠKALNE, Anitra ZĪLE, Anete CELMA un Anna Rēzija LĪNE. 2. vietā jauktajā komandā arī 2 mūsu sportistes – Laura POHEVICA un Līva Karīna SPIĢĒNA kopā ar Marutu Mičuli un Viktoriju Laksbergu, 3. vietā Diāna Bulaša, Krista Jukša, Līga Parfena un Evita Franskeviča.

Puišu 1x laivu klasē SASS sportists Andrievs SESTULIS izcīnīja 3. vietu. 1. vietā Inta Samanovičs un 2. – Kaspars Sebastians Tiškus.

Puišu 4- laivu klasē SASS sportisti Niks KOZLOVSKIS, Svjatoslavs SMIRNOVS, Marats AITULLINS un Andrejs KORSUNS izcīnīja sudraba medaļas. Zelta medaļas izcīnīja Deniss Parfens, Rostislavs Belovs, Artūrs Trojāns un Mihails Draguns.

Meiteņu 2x laivu klasē visas 3 godalgotās vietas SASS sportistēm – 1. vieta Anetei CELMAI un Annai Rēzijai LĪNEI, 2. vieta Danielai LEIŠKALNEI un Anitrai ZĪLEI UN 3. vieta Laurai POHEVICAI un Līvai Karīnai SPIĢĒNAI.

Puišu 2x laivu klasē Rihards PURGAILIS un Andrievs SESTULIS izcīnīja 3. vietu. 1. vieta Rovoamam Gavrilovam un Jevgenijam Bobiļevam, 2. vieta Romeo Mednim un Intam Samanovičam.

Apsveicam visus sportistus un trenerus ar veiksmīgi aizvadītām šī gada „LR čempionāts junioriem B” sacensībām!