72321

LR čempionāts 2016
15.08.2016


Čempionāts tika uzsākts ar atklāšanas ceremoniju piektdienas rītā, un kā jau ierasts tas tika noslēgts ar apbalvošanas ceremoniju sestdienas pēcpusdienā. Lai gan sestdienā sacensību dalībniekiem nācās cīnīties ne tikai vienam ar otru, bet arī ar lietu, sacensību rezerves diena, svētdiena netika izmantota.

Pirmie savas medaļas izcīnīja vīriešu 4- komandas, kur 2. vietu ieguva SASS sportisti Dmitrijs ŠAKURO, Vladislavs SOMOVS, Staņislavs KIRVELS un Vladislavs KIRVELS. Pirmajā vietā Daugavpils komanda – Norberts Duļbinskis, Artūrs Škutāns, Deniss Parfens un Rostislavs Belovs.

Sieviešu 4x konkurencē ar pārliecinošu uzvaru 1. vietu izcīnīja SASS sportistes Jeļizaveta SIMAČEVA, Anna KARASA, Zane PUTNIŅA ar AK „Daugava” pārstāvi Santu Zvilnu. Uz goda pjedastāla, izcīnot trešo vietu, kāpa arī mūsu sporta skolas audzēknes Kristīne PUTNIŅA, Anna Rēzija LĪNE, Katrīna ARĀJA un Andra BRINKMANE. 2. vietu izcīnīja MSĢ Jūrmala un AK „Majori” komplektētā komanda – Sandija Emsiņa, Ildze Vīksna, Madara Strautmane un Anita Rozenvalde.

Vīriešu 4x grupā SASS sportisti Oskars Ansis RUĢELIS, Kalvis KAZAKS, Ģirts SOKOLOVS un Tits Ralfs VERPAKOVSKIS izcīnīja 2. vietu. 1. vietā AK „Majori” sportisti Pēteris Viļums, Mārtiņš Blumbergs, Jānis Igo Niedzviedzis un Kaspars Golmeisters, 3. vietā MSĢ Jūrmala sportisti Toms Pencis, Ints Samanovičs, Rihards Sproģis un Egnārs Rožinskis.

Sieviešu 2x grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja mūsu sporta skolas audzēknes Jeļizaveta SIMAČEVA un Anna KARASA. Trešo vietu izcīnīja SASS sportiste Zane PUTNIŅA kopā ar AK „Daugava” pārstāvi Santu Zvilnu. Otrajā vietā MSĢ Jūrmala sportistes Sandija Emsiņa un Ildze Vīksna.

Vīriešu 2x konkurencē trešo vietu izcīnīja SASS sportists Tits Ralfs VERPAKOVSKIS kopā ar AK „Daugava” pārstāvi Jāni Alksni. Otro vietu izcīnīja AK „Majori” sportisti Jānis Igo Niedzviedzis un Kaspars Golmeisters, un uzvaru un zelta medaļas izcīnīja Igaunijas airētāji Mihhail Krustein un Rain Harjus.

Sieviešu vieglsvaru 1x grupā uz goda pjedastāla visiem trim pakāpieniem šogad kāpa mūsu sporta skolas audzēknes – 1. vieta Katrīna ARĀJA, 2. vieta Kristīne PUTNIŅA, 3. vieta Andra BRINKMANE.

Vīriešu vieglsvaru 1x grupā arī uz visie trīs goda pjedastāla pakāpieniem kāpa SASS sportisti – 1. vieta Ģirts SOKOLOVS, 2. vieta Oskars Ansis RUĢELIS, 3. vieta Kalvis KAZAKS.

Sieviešu 1x konkurencē uzvaru izcīnīja SASS sportiste Anna KARASA, un trešo vietu arī izcīnīja mūsu audzēkne Jeļizaveta SIMAČEVA, otrajā vietā MSĢ Jūrmala audzēkne Lana Bračka.

Vīriešu 1x konkurencē SASS sportists Tits Ralfs VERPAKOVSKIS izcīnīja 3. vietu. 1. un 2. vietā MSĢ Jūrmala sportisti Edvards Ezernieks un Egnārs Rožinskis.

Sacensību noslēgumā pēdējās medaļas izcīnīja sieviešu un vīriešu 8+ komandas.

Sievietēm SASS sportistes Kristīne PUTNIŅA, Anna Rēzija LĪNE un Katrīna ARĀJA kopā ar RAK un AK „Daugava” airētājām Evitu Jaunbaueri, Diānu Vītolu, Lolitu Kaufmani, Lailu Lapiņu, Kristīni Mužicu un Vinetu Lupiku izcīnīja 2. vietu, 1. vietā no AK „Majori”, MSĢ Jūrmala, RAK un Igaunijas SK „Kalev” un SK „Parnu” komplektētā komanda – Ērika Lilija Līne, Anita Rozenvalde, Sandija Emsiņa, Ildze Vīksna, Ingrid Vosu, Renāte Līne, Ulvi Lutoškin, Vita Antone un Iveta Paspārne.

Vīriešu grupā SASS sportisti Rihards PURGAILIS, Andrievs SESTULIS, Jānis JAUNZEMS, Ričards KĻAVIŅŠ, Oskars Ansis Ruģelis, Kalvis KAZAKS, Ģirts SOKOLOVS un Tits Ralfs VERPAKOVSKIS ar stūrmani Kristīni PUTNIŅU izcīnīja 2. vietu, Andrejs KORSUNS, Marats AITULLINS, Kārlis MACKĒVIČS, RAK pārstāvis Aigars Veličko, Dmitrijs ŠAKURO, Vladislavs SOMOVS, Staņislavs KIRVELS, Vladislavs KIRVELS ar stūrmani Līvu Karīnu SPIĢĒNU izcīnīja 3. vietu. Pirmajā vietā MSĢ Jūrmala un AK „Majori” sportisti Emīls Čertogonovs, Toms Pencis, Rihards Sproģis, Egnārs Rožinskis, Kaspars Golmeisters, Jānis Igo Niedzviedzis, Pēteris Viļums un Mārtiņš Blumbergs ar stūrmani Kristu Tomasu Krūmiņu.

Sacensību rezultāti pieejami šeit

Sacensību foto iespējams aplūkot:

Latvian Rowing Sports School (Foto: Sandra Bremze)

Latvijas Airēšanas federācija (Foto: Elita Krūmiņa)
Ielādēju...      Atpakaļ

Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 


Visas ziņas