60006

LR Čempionāts 2015
17.08.2015


Aizvadīts ar labiem panākumiem Latvijas Republikas čempionāts! 

MSĢ TSV „Specializētās airēšanas sporta skolas” sportisti  visu sezonu trenējās, lai rādītu sezonas noslēgumā savu varēšanu un cīņas sparu. Mēs kopā priecājamies par padarīto vasarā, kā arī pilnveidosim savu meistarību līdz pat vēlam rudenim, jo ar septembri sākam būvēt pamatus 2016. gada vasaras sezonas!

MSĢ TS SASS medaļnieki:

ZELTA medaļas:
• vieninieku cīņā pārāks par visiem saviem konkurentiem bija Tits Ralfs Verpakovskis;


• pārairu divniekā triumfēja Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva.

 


SUDRABA medaļas izcīnīja:
• 1-kā Anna Karasa;
• vieglsvaru 1-kos Kristīne Putniņa un Kalvis Kazaks;
• 2x Tits Ralfs Verpakovskis ar Mārtiņu Pēterfeldu (a/k Lielupe);
• 4x Anna Karasa, Jeļizaveta Simačeva, Zane Putniņa, Kristīne Putniņa;
• 4x Mārtiņš Pēterfelds(a/k Lielupe), Rūdolfs Rumba, Tits Ralfs Verpakovskis, Kalvis Kazaks;
• 8+ Mārtiņš Pēterfelds (a/k Lielupe), Mārtiņš Ļabis (Daugava), Tits Ralfs Verpakovskis, Jānis Igo Niedzviedzis, Ģirts Sokolovs, Edgars Brīvkalns, Kalvis Kazaks un stūrmane Kristīne Putniņa;
• 8+ Anna Karasa, Zane Putniņa, Diāna Vītola (Daugava), Kristīne Mužica (Daugava), Vineta Lupika (Daugava), Jeļizaveta Simačeva, Olga Svirska (LATC), Anda Kundziņa (Daugava) un stūrmane Kristīne Putniņa.

BRONZAS medaļas sīvā cīņā ieguva:
• 4x Ģirts Sokolovs, Gustavs Briģis, Ričards Kļaviņš un Oskars Ansis Ruģelis;
• 8+ Aigars VELIČKO(RAK), Kārlis MACKĒVIČS(ind.), Vladislavs KIRVELS, Staņislavs KIRVELS, Vladislavs SOMOVS, Artemijs KRIMOVS, Ronalds LAZDA-LAZDIŅŠ(a/k Lielupe), Artūrs KALNIŅŠ(a/k Lielupe), stūrmanis Andrejs KORSUNS

REZULTĀTI


Apsveicam VISUS LR čempionus airēšanā un LR čempionāta medaļniekus, bet jo īpaši nosirds sveicam savas skolas audzēķņus, kuri izcīnīja medaļas, viņu trenerus un vecākus! Paldies tiesnešiem, kuri parūpējās, lai galvenās Latvijas airētāju sacensības norisinātos augstā līmenī!

 Foto un tekstu sagatavoja: Sandra Bremze
      Atpakaļ

Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Maijs 2020 >>
POTCPSSv
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

 


Visas ziņas