67481

LKF Skolēnu Sporta spēles 2016
08.07.2016

Sacensības norisēja veiksmīgi un SASS sportisti mājās atveda izcīnītās medaļas.

K-1 konkurencē zēniem 500 m distancē, pārspējot 34 pārējos sportistus, SASS audzēknis Artjoms KOKAREVS izcīnīja pirmo vietu. Otro vietu izcīnīja Kristofers Lamberts (BJSS Rīdzene) un trešo vietu - Vladislavs Fostijs (BJSS Rīdzene).

K-1 200 m zēnu konkurencē otro medaļu šajās sacensībās un 2. vietu izcīnīja Artjoms KOKAREVS. Pirmajā vietā Edvards Ceipe (BJSS Rīdzene) un trešajā – Gints Markavičs (Brocēnu nov. BJSS).

K-2 200m distancē zēniem SASS sportisti Artjoms KOKAREVS ar pārinieku Henriju HORSTU izcīnīja 3. vietu. Pirmajā vietā Edvards Ceipe un Kristofers Lamberts (BJSS Rīdzene) un otrajā – Nauris Tomsons un Aigars Cīrulis (Limbažu/Salacgrīvas NSS).

K-1 stafetē 4x200 m zēniem trešo vietu un bronzas medaļu ieguva SASS sportisti Artjoms FOMINS, Ivans JURINOVS, Marko KAMPANELLA un Mārcis GALENIEKS. Pirmajā vietā Reinis Jānis Brunēvics, Juris Alsbergs, Pēteris Alksnis un Ričards Vagulis (Limbažu/Salacgrīvas NSS), otrajā - Ingus Justs, Marks Hansons, Kārlis Plostnieks, Pēteris Šlosbergs (BJSS Rīdzene).

Komandu kopvērtējumā mūsu sporta skola ar izcīnītiem 159 punktiem ierindojās 6. vietā.

Apsveicam mūsu medaļniekus un visus sacensību dalībniekus ar veiksmīgi aizvadītām sacensībām!