80273

Latvijas Republikas čempionāts 2017
13.08.2017


Vasarīgās noskaņās ar sauli un siltu laiku visas Latvijas airētāji 11. un 12. augustā mērojās spēkiem 2000 metru distancē Jūrmalā, arī MSĢ TSV SASS sporta skolas audzēkņi piedalījās šajās sacensībās un uzrādīja augstus rezultātus.

 

Kā pirmās medaļas sadalīja sievietes bezstūrmaņu nepāra airu divnieku laivu klasē, kur mūsu audzēknes Līva Karīna SPIĢĒNA un Magda BUŠA izcīnīja 3. vietu, 1. vietā Daugavpils bērnu un jaunatnes sporta skolas pārstāves Evita Fransķeviča un Diāna Bulaša, 2. vietā Ludmila Ivanova (LATC) un Tatjana Grigorjeva (DBJSS).

 

Sieviešu pārairu četrinieku laivu klasē šogad tika pieteiktas tikai 3 komandas un visas no mūsu sporta skolas. Neskatoties uz nelielo konkurenci, mūsu sportistes godam cīnījās par katru sekundi un ar pārliecinošu uzvaru čempionu titulu izcīnīja Anna KARASA, Jeļizaveta SIMAČEVA, Anna Rēzija LĪNE un Zane PUTNIŅA, 2. vietu izcīnīja Anete CELMA un Daniela LEIŠKALNE ar AK Daugava pārstāvēm Santu Zvilnu un Kristīni Putniņu, un 3. vietu izcīnīja Laura POHEVICA, Una Kristiāna KASPARSONE, Anitra ZĪLE un Sabīne GRUNDMANE.

 

Vīriešu bezstūrmaņu nepāra airu četrinieku laivu klasē SASS sportisti Staņislavs KIRVELS, Vladislavs KIRVELS, Dmitrijs ŠAKURO un Vladislavs SOMOVS izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties MSĢ TSV Jūrmala un AK Majori kombinētajai komandai – Egīlam Kukšam, Romeo Mednim, Pēterim Viļumam un Mārtiņam Blumbergam.

 

Vīriešu vieglo svaru vieninieku laivu klasē pirmās divas vietas izcīnīja mūsu sportisti – 1. vietā Ģirts SOKOLOVS, 2. vietā Kalvis KAZAKS, un 3. vietu izcīnīja Ņikita Samsonovs (Jelgavas BJSS).

 

Vīriešu vieninieku laivu klasē 3. vietu izcīnīja Tits Ralfs VERPAKOVSKIS, 1. vietā Dairis Adamaitis (AK Majori), 2. vietā Jānis Timbors (Jelgavas BJSS).

 

Sieviešu bezstūrmaņa nepāra airu četrinieku laivu klasē 2. vietu izcīnīja Līva Karīna SPIĢĒNA, Magda BUŠA, Viktorija KIVLENIECE un Olga Kubiškina (MSĢ TSV Jūrmala), 1. vietā DBJSS un LATC sportistes Evita Fransķeviča, Diāna Bulaša, Ludmila Ivanova un Tatjana Grigorjeva.

 

Sieviešu vieninieku laivu klasē vicečempiones titulu izcīnīja Anna KARASA, piekāpjoties Elzai Gulbei (AK Majori), 3. vietu izcīnīja Olga Svirska (LATC).

 

Vīriešu pārairu divnieku laivu klasē pārliecinošu uzvaru izcīnīja Tits Ralfs VERPAKOVSKIS un Jānis Alksnis (AK Daugava), 2. vietu izcīnīja Ģirts SOKOLOVS un Kalvis KAZAKS, 3. vietu izcīnīja MSĢ TSV Jūrmala sportisti Renārs Karro un Artis Pastars.

 

Sieviešu pārairu divnieku laivu klasē arī pārliecinošu uzvaru izcīnīja Anna KARASA un Jeļizaveta SIMAČEVA, 2. vietu izcīnīja Olga Svirska (LATC) un Elza Gulbe (AK Majori), 3. vietu izcīnīja Zane PUTNIŅA un Santa Zvilna (AK Daugava).

 

Vīriešu pārairu četrinieku laivu klasē arī čempionu titulu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēkņi Tits Ralfs VERPAKOVSKIS, Ģirts SOKOLOVS, Kalvis KAZAKS un Oskars Ansis RUĢELIS, 2. vietu izcīnīja MSĢ TSV Jūrmala un AK Majori kombinētā komanda Toms Pencis, Mārtiņš Blumbergs, Pēteris Viļums un Ints Samanovičs, 3. vietu izcīnīja MSĢ TSV Jūrmala un Jelgavas BJSS kombinētā komanda Kārlis Ozoliņš, Renārs Karro, Artis Pastars un Jānis Timbors.

 

Sieviešu nepārairu astotnieku laivu klasē ar stūrmani pirmo reizi tika pieteiktas 3 komandas, kur vienā no tām startēja arī mūsu sporta skolas audzēkne Anna Rēzija LĪNE kopā ar AK Daugava pārstāvēm Diānu Vītolu, Kristīni Mužicu, Ievu Oliņu, Inesi Ansoni, Santu Zvilnu, Vinetu Lupiku, Sandiju Emsiņu un stūrmani Kristīni Putniņu, kuras izcīnīja godam pelnītu uzvaru, 2. vietu izcīnīja LATC, DBJSS un RAK kombinētā komanda Evita Fransķeviča, Diāna Bulaša, Ludmila Ivanova, Tatjana Grigorjeva, Velga Galanska, Līga Parfena, Krista Jukša, Olga Svirska un stūrmanis Rostislavs Belovs, 3. vietu izcīnīja mūsu sporta skolas audzēknes Viktorija KIVLENIECE, Magda BUŠA un Līva Karīna SPIĢĒNA ar Lietuvas, MSĢ TSV Jūrmala un RAK sportistēm Nijoli Gražieni, Olgu Kubiškinu, Lailu Lapiņu, Lolitu Kaufmani, Vitu Antoni un stūrmani Ivetu Paspārni.

 

Vīriešu nepārairu astotnieku laivu klasē ar stūrmani mūsu sportisti Staņislavs KIRVELS, Vladislavs KIRVELS, Dmitrijs ŠAKURO, Vladislavs SOMOVS, Sergejs KOZLOVS, Niks KOZLOVSKIS kopā ar AK Lielupe pārstāvjiem Ronaldu Lazdu-Lazdiņu un Artūru Kalniņu, un RAK stūrmani Ivetu Paspārni izcīnīja 2. vietu, piekāpjoties MSĢ TSV Jūrmala un AK Majori komandai – Tomam Pencim, Renāram Mihailovam, Intam Samanovičam, Raivo Gaigalam, Egīlam Kukšam, Romeo Mednim, Pēterim Viļumam, Mārtiņam Blumbergam un stūrmanim Kristam Tomasam Krūmiņam.

 

Apsveicam visus medaļu ieguvējus un novēlam saviem sportistiem turpināt cīnīties un censties veiksmīgi apvienot mācības ar treniņu procesu, lai arī visās nākamajās sacensībās uzrādītu augstus rezultātus! Un paldies trenerēm par smagi ieguldīto darbu un pacietību sportistu trenēšanā!

 

Sacensību rezultāti pieejami ŠEIT




      Atpakaļ

Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Oktobris 2017 >>
POTCPSSv
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

 

 


Visas ziņas