Latvijas Jaunatnes Olimpiāde!
06.07.2015

No 3. līdz 5.jūlijam Valmierā un Cēsīs norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiāde – valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas pilsētu komandas. Šogad dalībai Olimpiādē pieteikts rekordliels dalībnieku skaits – nepilni 3000 jaunie sportisti no 83 pašvaldībām. Olimpiādē kopumā tika izcīnīti 236 medaļu komplekti 26 sporta veidos.

Jūrmalā, Priedaines distancē divas dienas airētāji mērojās spēkiem viens ar otru, lai noteiktu stiprākos sportistus, kuri savā starpā sadalīja Latvijas Jaunatnes Olimpiādes medaļu komplektus.

Specializētās airēšanas sporta skolas airētāji izcīnīja 4 zelta medaļas:

Vieniniekos nepārspēti palika ANNA KARASA (Jūrmala) un TITS RALFS VERPAKOVSKIS (Rīga).
Pārairu divniekā TITS RALFS VERPAKOVSKIS kopā ar ĢIRTU SOKOLOVU (Jūrmala) gan finišēja otrie, bet oficiāli skaitās pirmie, jo MSĢ Jūrmala komanda, kura finišēja pirmā, sacensībās piedalījās ārpus konkurences.
Skaistu uzvaru puišu pārairu četriniekā īsajā 500m distancē svinēja ĢIRTS SOKOLOVS, TITS RALFS VERPAKOVSKIS, KALVIS KAZAKS (Jūrmala) un OSKARS ANSIS RUĢELIS (Jūrmala)

SASS ir arī 4 sudraba medaļas:

ANNA KARASA ar savu gados jauno pārinieci ANNU RĒZIJU LĪNI (Jūrmala) bija otrās pārairu divniekā.
ANNA KARASA, ANNA RĒZIJA LĪNE, KATRĪNA ARĀJA (Rīga) un ANDRA BRINKMANE (Jūrmala) pārairu četriniekā cīnījās godam un mums ir sudrabs.
Patīkami pārsteidza puišu pārairu četrinieks GUSTAVS BRIĢIS (Rīga), RIČARDS KĻAVIŅŠ (Rīga), EDIJS ŠOMKA (Rīga) un ANDRIEVS SESTULIS (Babīte), kuri izcīnīja otro vietu.
Brāļi STAŅISLAVS un VLADISLAVS KIRVEĻI (Rīga) bija otrie nepāru divniekā 1000m distancē.

Bronzas medaļas SASS izcīnītas piecas:

Visas bronzas medaļas  nepāra laivu disciplīnās izcīnīja SASS audzēkņi. Nepāra četrinieks ( Rīga) – ARTEMIJS KRIMOVS, VLADISLAVS SOMOVS, DMITRIJS ŠAKURO, ARTŪRS KRĒSLIŅŠ.
Trešie nepāra divniekā 2000m un1000m distancēs ARTEMIJS KRIMOVS un VLADISLAVS SOMOVS.
Trešās nepāra divniekā arī 2000m un 1000m distancēs VIKTORIJA KIVLENIECE un OLGA KUBIŠKINA ( Rīga)

Pašvaldību konkurencē rezultāts izskatās – kopvērtējumā RĪGAI 1.vieta, DAUGAVPILIJ 2.vieta un JŪRMALAI 3.vieta.

Mēs visi kopā priecājamies par labiem startiem! Apsveicam visus Latvijas Jaunatnes Olimpiādes medaļniekus, bet īpaši sirsnīgi sveicam SASS godalgoto vietu ieguvējus un viņu trenerus! Paldies jums visiem par darbu. Sirsnīgs paldies vecākiem par atbalstu!

Informāciju sagatavoja: Sandra Bremze

Vairāk FOTO: https://www.facebook.com/airesanasskola