67490

Latvijas IV Olimpiāde - smaiļošana un kanoe airēšana
04.07.2016

Kā jau katrā Olimpiādē sportisti pārstāv nevis klubu vai sporta skolu, kurā trenējas, bet gan pilsētu vai novadu, kurā ir deklarēti. Mūsu sporta skolas audzēkņi pārstāvot Jūrmalas pilsētu arī piedalījās Latvijas IV Olimpiādē.

Sacensību pirmajā dienā K-4 vīriešu konkurencē 1000 m distancē SASS sportisti Valters VEISPALS, Mārtiņš PUMPA, Roberts PUMPA ar komandas biedru Oskaru Rikteru izcīnīja 3. vietu. Pirmajā vietā pārstāvot Limbažu novadu bija Vents Hedijs Brunēvics, Dāvis Ciršs, Aleksejs Rumjancevs un Aldis Artūrs Vilde, otrajā vietā Roberts Altmanis, Roberts Ernests Levics, Mārtiņš Veispals un Marks Ozolinkevičs.

Sacensību otrajā dienā K-1 sieviešu konkurencē 200 m distancē SASS sportiste Daniela KONDRATOVA izcīnīja 3. vietu, pirms Danielas finišēja pirmajā vietā Lāsma Liepa (Jelgavas pilsēta) un otrajā – Madara Aldiņa (Rīgas pilsēta).

Olimpiādēs ar diplomiem tiek apbalvoti pirmie 6 ātrākie sportisti, un K-2 konkurencē 6. Vietu izcīnīja SASS sportisti Mārtiņš PUMPA un Roberts PUMPA. Šajā grupā pirmo vietu izcīnīja Dāvis Ciršs un Aleksejs Rumjancevs (Limbažu novads), otro vietu - Deniss Volkovs un Vasilijs Andriško (Brocēnu novads) un trešo - Dāvis Melnalksnis un Kaspars Tīklenieks (Salacgrīvas novads).

Trešajā dienā, 3. jūlijā sieviešu K-2 500 m distancē SASS sportiste Daniela KONDRATOVA ar pārinieci Lāsmu Liepu izcīnīja 1. vietu. Otrajā vietā Madara Aldiņa un Līva Parfenkova (Rīgas pilsēta) un trešajā Laura Skukauska un Amanda Opalā (Rīgas pilsēta).

Apsveicam visus Latvijas IV Olimpiādes dalībniekus ar veiksmīgi aizvadītām sacensībām!