78595

LAF balvu izcīņa 2017
14.05.2017

Šo sestdien, par spīti tam, ka tā bija pārceltā darba diena, un lielā vēja saceltajiem viļņiem, Latvijas airētāji pulcējās Jūrmalā, lai cīnītos “LAF balvu izcīņas” sacensībās. Sportisti sacentās 2x un 2- laivu klasēs Open un Junioru B vecuma grupās 2 reizes pievarot 2 km distanci – pirmo ar atsevišķo startu un otro finālbraucienos.

Open vīriešu 2x konkurencē, izcīnot 2. vietu priekšbraucienā un 1. vietu finālā, kopērtējumā 1. vietu izcīnīja SASS sportists Tits Ralfs VERPAKOVSKIS ar AK Daugava pārinieku Jānis Alksni, otrajā vietā Egnārs Rožinskis (MSĢ TSV Jūrmala) un Kaspars Golmeisters (AK Majori), un 3. vietā, izcīnot 2. vietu priekšbraucienā un 3. finālā, izcīnīja SASS sportistis Kalvis KAZAKS un Ģirts SOKOLOVS.

Junioru B 2x meiteņu konkurencē pārliecinošu uzvaru izcīnīja SASS sportistes Daniela LEIŠKALNE un Anete CELMA, 2. vietu izcīnīja SASS sportiste Laura POHEVICA ar MSĢ TSV Jūrmala pārinieci Violetu Levinoku.

Open 2x sieviešu konkurencē pārliecinošu uzvaru, izcīnot pirmo vietu abās distancēs, ieguva SASS sportistes Jeļizaveta SIMAČEVA un Anna KARASA, 2. vietu izcīnīja SASS sportiste Zane PUTNIŅA ar AK Daugava pārinieci Santu Zvilnu, 3. vietā Lana Bračka (Individuāli) un Ildze Vīksna (AK Majori).

“LAF balvu izcīņas” apbalvošanas ceremonija notiks 27. maijā, “Jūrmalas čempionāta” sacensību apbalvošanas laikā.

Pateicamies visiem drosmīgajiem sportistiem, kas saplānoja laiku, lai varētu piedalīties sacensībās, un nenobijās no lielajiem viļņiem!