Jelgavas čempionāts 2016
25.07.2016

23. jūlijā Jelgavā notika „Jelgavas čempionāts”, kurā piedalījās Latvijas junioru vecuma sportisti, kuri sacentās 1000m un 500m distancēs. Kopvērtējumā vietas tika noteiktas pēc vietu summas abās distancēs, un vienādas vietu summas gadījumā augstāku vietu ieņēma komanda, kurai bija augstāka vieta 500m distancē.

Mūsu sporta skolas audzēkņi no sacensībām kopā atveda 9 medaļas, izcīnot godalgotās vietas visās vecuma grupās un laivu klasēs.

Junioru A 2x konkurencē kopvērtējumā SASS sportisti Ģirts SOKOLOVS un Oskars Ansis RUĢELIS izcīnīja 2. vietu. Pirmajā vietā Jānis Timbors un Armands Celmiņš un trešajā vietā Rihards Sproģis un Egnārs Rožinskis.

Junioru B 2x grupā čempionu titulu izcīnīja mūsu sportisti Andrievs SESTULIS un Rihards PURGAILIS. Otrajā vietā Romeo Mednis un Ints Samanovičs un trešajā vietā Jēkabs Daniels Avotiņš un Jēkabs Gronskis.

Junioru A 2- grupā uz goda pjedastāla stāvēja 2 SASS komandas – pirmajā vietā Dmitrijs ŠAKURO un Vladislavs SOMOVS un trešajā vietā Staņislavs KIRVELS un Vladislavs KIRVELS. Otro vietu izcīnīja Kārlis Ozoliņš un Jānis Vedļa.

Junioru C vecuma zēni startēja 4x laivās un godalgotās vietas izcīnīja 5 mūsu sportisti – čempionu titulu izcīnīja Haralds BIEDRIŅŠ, Aleksis KATARINS, Klāvs PUĻĶIS un Markus Imants SAULĪTE, un jauktajā komandā ar Jelgavas BJSS sportistiem piedalījās Daniils PRIJMAKA un izcīnīja 2. vietu.

Junioru A 2x meiteņu konkurencē uz apbalvošanas pjedastāla arī stāvēja 2 SASS komandas – otrajā vietā Anna Rēzija LĪNE un Katrīna ARĀJA un trešajā vietā Andra BRINKMANE un Ieva CELMA. Pirmo vietu izcīnīja Sandija Emsiņa un Ildze Vīksna.

Junioru B un Junioru C grupā meitenēm diemžēl vismazākā konkurence, taču tas netraucēja meitenēm nostartēt godam un rādīt savu labāko sniegumu:

Juniorēm B čempionu titulu izcīnīja Laura POHEVICA un Līva Karīna SPIĢĒNA.

Un juniorēm C čempionu titulu izcīnīja Anete CELMA un Daniela LEIŠKALNE.

Apsveicam visus „Jelgavas čempionāta” godalgoto vietu ieguvējus un novēlam veiksmi junioriem B un junioriem C tuvojošajās „LR čempionāts junioriem B” sacensībās!

Rezultāti pieejami šeit

Fotogrāfijas no sacensībām iespējams aplūkot SASS Facebook lapā Latvian Rowing Sports School

Ielādēju...