Jelgavas atklātais jaunatnes čempionāts
Apskatīt komentārus (1)

13.07.2014

Šogad Jelgavas čempionātā bija ievērojamas izmaiņas. Nebija tik karsti kā iepriekšējos gados un sacensību programmu papildināja pārairu četrinieki junioru C vecuma grupā. Un vēl - meitenēm tika noņemta nepāru divnieku laivu klase. Tas bija veiksmīgs risinājums, jo mazie airētāji lielajās laivās vēl pagaidām jūtas drošāk.

Junioru A grupā puišiem pārairu divniekos uz goda pjedestāla kāpa pieci SASS sportisti.

Pirmā vieta Titam Ralfam Verpakovskim un Edgaram Brīvkalnam

otrā - "murjānietim" Meldrim Bartušēvicam un mūsu Ģirtam Sokolovam

trešo vietu izcīnīja Reinis Viljams Rutks un Viktors Dainis Ruģelis.

Juniorēm A pirmās Anna Karasa un Jeļizaveta Simačeva atstājot aiz sevis otrajā vietā Ingu Langi un Anitu Rozenvaldi

Junioru B grupā mūsējie puiši negribīgi piekāpās tikai Murjāņu komandai

Ričards Kļaviņš un Valts Upenieks izcīnīja otro vietu

bet Gustavs Briģis un Edijs Šomka - trešo.

Mūsu juniores B kāpa uz goda pjedestāla 1.un 3.pakāpiena.

Zelta medaļas sīvā cīņā ieguva Katrīna Arāja un Anna Rēzija Līne.

Bronza - Andrai Brinkmanei un Ievai Celmai

Pašā jaunākajā grupā - junioros C pārairu četriniekos fināla cīņa bija dramatiska. Mūsējie bija līderu pozīcijā, bet pusdistancē gadījās tehniska kļūme un komanda beidza distanci pa trijiem. Labi, ka trešajā pozīcijā, kas kopvērtējumā ļāva saņemt vismaz sudraba godalgas. Bet puišiem ļoti gribējās zeltu. 1.vieta tika Daugavpilij, otrie - mēs, Rūdolfs Bērziņš, Andrievs Sestulis, Daniels Jeļisejevs un Kristers Kalniņš, trešie jelgavnieki.

Mazo meiteņu četrinieka komanda bija tikai viena, bet liela bija viņu varonība laivas skrūvēšanā, reizē airēšanā, taisnā stūrēšanā un komandas gara veidošanā. Lai veicas turpmāk ar stiprām pretiniecēm. Mūsējās uzvarētājas - Anete Celma, Darja Ulančika, Klinta Jākobsone, Daniela Leiškalne.

Mēs lepojamies ar mūsu sportistiem. Šajā Jelgavas čempionātā no 46 sportistiem, kuri pakāpās uz goda pjedestāla tieši puse - 23 bija mūsējie no SASSiņa. Prieks, ka tik daudzi vecāki bija atbraukuši līdzi just savējiem. Prieks, ka mums aug stipri un jauki cilvēki.

Rezultātus skatīt šeit...

atstāj tukšu: atstāj tukšu:
vārds:

Ievadiet drošības kodu: