67482

Eiropas Junioru čempionāts airēšanā 2016
08.07.2016

7. jūlijā 12 sportisti devās uz Lietuvu pārstāvēt Latviju Eiropas Junioru čempionātā 9.-10. jūlijā. 6 no šiem sportistiem bija Specializētās airēšanas sporta skolas audzēkņi – Anna Rēzija LĪNE (JW4x), Katrīna ARĀJA (JW4x), Andra BRINKMANE (JW4x), Ģirts SOKOLOVS (JM2x), Ričards KĻAVIŅŠ (JM4x) un Oskars Ansis RUĢELIS (JM4x).

JW4x konkurencē mūsu sporta skolas audzēknes Anna Rēzija LĪNE, Katrīna ARĀJA un Andra BRINKMANE startēja kopā ar MSĢ TSV Jūrmala sportisti Ildzi Vīksnu un izcīnīja 13. vietu.

JM2x konkurencē Ģirts SOKOLOVS startēja kopā ar MSĢ TSV Jūrmala sportistu Tomu Penci un izcīnīja 4. vietu C finālā (16. vieta).

JM4x konkurencē Ričards KĻAVIŅŠ un Oskars Ansis RUĢELIS startēja kopā ar Jelgavas BJSS sportistu Jāni Timboru un MSĢ TSV Jūrmala sportistu Pēteri Golmeisteru. Puiši sīvā cīņā ar Igaunijas komandu izcīnīja 2. vietu C finālā (14. vieta).

Šajā Eiropas Junioru čempionātā Latviju pārstāvēja arī JW1x un JM1x komandas. JW1x konkurencē MSĢ TSV Jūrmala sportiste Sandija Emsiņa izcīnīja 1. vietu D finālā (19. vieta) un JM1x konkurencē MSĢ TSV Jūrmala sportists Egnārs Rožinskis izcīnīja 4. vietu C finālā (16. vieta).

Novēlam spēku un cīņassparu SASS un pārējiem Latvijas sportistiem, lai arī turpmāk Latvija tiktu pārstāvēta citos starptautiskos čempionātos un regatēs!