80111

2017 WORLD ROWING JUNIOR CHAMPIONSHIPS
06.08.2017

Noslēdzoties visiem fināliem Pasaules U-18 čempionātā airēšanā, kurā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits – vairāk kā 700 sportisti no 59 valstīm, mūsu spēcīgākie juniori izcīnīja sekojošus rezultātus:

Anna Rēzija LĪNE, kura startēja vieninieku laivu klasē (JW1x), izcīnīja 1. vietu D finālā, kopvērtējumā ierindoties 19. vietā.

Oskars Ansis RUĢELIS, kurš startēja ar MSĢ TSV Jūrmala pārinieku pārairu divnieku laivu klasē (JM2x), izcīnīja 3. vietu D finālā, kopvērtējumā ierindoties 21. vietā.

Šī gada Pasaules Junioru čempionātā piedalījās arī Daugavpils BJSS sportisti Jevgenijs Bobiļevs un Rovoams Gavrilovs, kuri startēja bezstūrmaņi divnieku laivu klasē (JM2-) un izcīnīja 3. vietu D finālā, kopvērtējumš ierindoties 21. vietā, un Jelgavas BJSS sportisti Jānis Timbors, kurš startēja vieninieku laivu klasē (JM1x) un izcīnīja 2. vietu B finālā, kopvērtējumā ierindoties augstajā 8. vietā.

Šīs sacensības bija ļoti laba pieredzes gūšana mūsu junioriem un mēs lepojamies ar viņu gūtajiem panākumiem pierādot savas spējas starp tik daudziem spēcīgiem airētājiem! Apsveicam visu Latvijas izlaci šajās sacensībās un viņu trenerus!