<- Atpakaļ

Sezonas atklāšanas sacensības

Trīs notikumi vienā dienā....


26. aprīlī - trīs skaisti notikumi vienā dienā!!!
Šodien daba mūs lutināja! Agri no rīta braucot pāri Lielupes tiltam skatiens pievērsās upei....Ūdens bija gluds kā spogulis. Kolosāli - pavasara vējš mūs netraucēs un mēs varēsim mesties zilo ūdeņu celiņos. Diena ir tik skaista, ka liekas, ka viss mums uzgavilē – AIRĒTĀJI JUMS ŠODIEN SVĒTKI! JUMS ŠODIEN SVĒTKI –SEZONAS ATKLĀŠANA!!! Veiksmīgus visiem startus!
Tas vēl nav viss....Jau vairākus gadus SASSiņš ar saviem sportistiem jauniešu vecākiem un darbiniekiem piedalās „Lielajā Latvijas talkā”. Šogad jau agri norīta pa vārtiem nāca gan liels, gan mazs, lai kopā sakoptu, pēc ziemas guļas, mūsu SASSiņu. Šī kopējā talka mūs apvieno mīlestībā uz airēšanu, bāzi un mūsu zemi Latviju. Paldies visiem, kas ieradās, strādāja un sakopa teritoriju tā, ka viss spīd un laistās! Mēs mīlam šo vietu un gribam, lai viss ir „pa glauno”. Pēc labi padarīta darba arī maizes rika garšoja pasakaini, kur nu vēl uz uguns ceptas desiņas! Skatieties paši....un priecājieties kopā ar mums!
Stundu pēc pēdējā starta sacensību dalībnieki stājās noslēguma parādei. Sportistus apsveica un uzrunāja LAF viceprezidente Daina Šveica - četrkārtējā Eiropas čempione akadēmiskajā airēšanā. Viņa novēlēja - visai airētāju saimei, būt čaklai un strādīgai, lai godam skanētu airēšanas vārds! Noslēgumā ar uzmundrinošiem aplausiem tika sveikti iepriekšējo sacensību kausiņu ieguvēji. Tad uz pjedestāliem tika aicināti „Sezonas atklāšanas sacensību” godalgoto vietu ieguvēji! Gaisā virmoja aplausi – mēs uzgavilējām viens otram un sev, jo šī diena bija lieliska!

Paldies VISIEM, VISIEM, VISIEM, kuri piedalījās šo sacensību organizēšanā, tiesāšanā un veica visus sagatavošanas darbus! Jūs mums uzdāvinājāt svētkus!

 Specializētā airēšanas sporta skola


Vikingu iela 6
Jūrmala, Latvija
LV-2010, +371 6775 1910
andzelika.krumina@msg.edu.lv sass@msg.edu.lv

<< Aprīlis 2020 >>
POTCPSSv
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

 

 


Visas ziņas